Overwatch – بلیزارد در بن کردن بازیکنان متخلف اصلا شوخی ندارد

۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۹

بازی Overwatch هفته پیش بود که منتشر شد و در همین بازه زمانی، تاکنون بلیزارد افراد بسیار زیادی را بن کرده است. بیش از ۱۵۰۰ حساب در چین به صورت دائم از بازی ممنوع شده‌اند و بازیبازان در انجمن‌های مختلف هک اعلام کرده‌اند که نمی‌توانند سیستم تشخیص هک بلیزارد را فریب دهند. برای اطلاعات بیشتر پیرامون این مهم با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

تاکنون ۱۵۷۲ بازیکن در چین بن شده‌اند و بلیزارد اسامی حساب کاربری آنها را در انجمن‌هایش منتشر کرده است. یک بازیکن گزارش کرده است که پس از بن، بازی را دوباره خریداری کرده و حتی پس از گذر چند روز بازی عادلانه، دوباره بن شده‌اند؛ مسئله‌ای که به نظر می‌رسد به خاطر شناسایی نرم افزار استفاده شده در سیستم است.

این افراد سعی کردند که با تغییر مک آدرس، دیتا مشخصات پردازنده و دیگر اطلاعات دوباره امتحان کنند اما باز هم بن شدند منتهی این مسئله کمی عجیب است زیرا دیگر اصلا سراغ برنامه‌های هک نرفتند. این افراد می‌گویند که احتمالا بلیزارد فایل رجیستری را در سیستم آنها ثبت کرده که دائم به عنوان فرد خاطی شناخته می‌شوند. شاید نصب دوباره سیستم عامل به آنها در این زمینه کمک کند. آنها گفته‌اند:

فکر میکنم باید با این بازی خداحافظی کنم. به خاطر استفاده از d3d11 (وال هک) در بتا من پشیمانم.

امید است که این بن شدن‌ها درس عبرتی برای بقیه بشوند تا حتی یک بار هم هوس تقلب در Overwatch به سرشان نزند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید