بازی‌بازان Hitman در کشتن هدف خود با یک تیر حرفه‌ای‌تر شده‌اند

۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۵

دومین Elusive Target در عنوان Hitman طی هفته گذشته انتشار یافت و به‌نظر می‌رسد بازی‌بازان برای تکمیل ماموریت آن‌ها حرفه‌ای‌تر شده‌اند.

هدف‌های فراری (Elusive Target) به بازی‌بازان مدت محدودی را برای تکمیل ماموریت ارائه می‌دهند و فقط یک‌بار می‌توان برای کشتن این اهداف، آن‌ هم بدون کمک گرفتن از نقشه یا حالت غریزه (Instinct) تلاش کرد. در حالی که فقط ۵۳ درصد بازی‌بازان قادر به نابودی اولین Elusive Target شدند، با توجه به یک پست در سایت رسمی Hitman، این عدد برای دومین Elusive Target به بیش از ۶۰ درصد می‌رسد.

هدف‌های فراری بیشتری در راه هستند و موارد جدیدتری طی هفته‌های آینده در هر سه منطقه منتشر شده از بازی که شامل پاریس، ساپینزا و مراکش می‌شود عرضه خواهد شد. اسکوئر انیکس همچنین حرف‌های زیادی را در رابطه با اینکه چه اتفاقی برای Hitman و هدف‌های فراری در حال رخ دادن است را در E3 و پیش از آن دارد.

توربن الرت، طراح ارشد بخش آنلاین Hitman، طی آخرین مصاحبه خود با گیم‌اسپات گفت هدف‌های فراری می‌تواند از چیزی که ما دیدیم، چالش برانگیزتر شوند:

ما می‌خواهیم چند هدف اول تجربه نزدیکی را ارئه دهند چراکه این بسیار مهم است تا روشن سازیم این ماموریت‌ها غیر ممکن نیستند. بله، ماموریت آن‌ها سخت است چون اگر خرابی به بار آورید، کارتان به پایان می‌رسد اما این کار شدنی است! من فکر می‌کنم این سطح را باید برای چند هدف دیگر نگه داریم ولی هرچه که اهداف دیگر می‌رسیم، محتوایی که آن‌ها ارئه می‌دهند را بهبود می‌بخشیم؛ طوری که حس روایت را خواهند داد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید