Rainbow Six Siege – نسخه‌ای ارزان قیمت تحت عنوان Starter Edition معرفی شد

۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۳

Rainbow Six Siege حدودا ۶ ماه است که عرضه شده و شرکت یوبی سافت، به تازگی نسخه‌ای جدید از این بازی را تحت عنوان Starter Edition معرفی کرده است که تنها ۱۵ دلار قیمت دارد و تا ۱۹ ژوئن در فروشگاه Uplay و استیم قابل خریداری خواهد بود. برای جزئیات بیشتر پیرامون این بسته با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

Rainbow Six Siege: Starter Edition دارای تمامی حالات، نقشه‌ها، سلاح‌ها و امکانات بازی اصلی است با فرق اینکه بازیباز در ابتدا فقط به ۲ اپراتور دسترسی دارد.

وقتی که شما این بازی را اجرا می‌کنید، به صورت تصادفی، دو اپراتور آزاد می‌شود. با این حال به شما ۶۰۰ واحد امتیاز R6 تعلق خواهد گرفت که می‌توانید آن را خرج آزاد کردن دو اپراتور جدید کرده یا اینکه در دیگر بخش‌ها برای محتویات مختلف استفاده کنید.

آزاد کردن اپراتورها با استفاده از امتیاز شهرت هم امکان‌پذیر است اما مقدار مورد نیاز آن به ۱۲,۵۰۰ واحد افزایش یافته؛ مقداری که بسیار بیشتر از نسخه استاندارد است. Starter Edition با سیزن پس Rainbow Six Siege همخوانی دارد و هرگاه دریافت امتیاز شهرت به صورت روزانه یا هفتگی بیشتر شود، دارندگان این نسخه هم از آن بهره‌مند خواهند شد.

Rainbow Six Siege: Starter Edition فقط از حالا تا ۱۹ ژوئن (مصادف با ۳۰ خرداد) در دسترس خواهد بود پس اگر تمایل به خرید این نسخه را دارید، هر چه سریعتر قبل از به پایان رسیدن زمان اقدام کنید. لازم به ذکر است که پس از گذشتن این بازه، شما همچنان می‌توانید از بازی خود استفاده کنید.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید