Overwatch هم‌اکنون ۷ میلیون بازی‌باز دارد

۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۴

به‌نظر می‌رسد اولین بازی شوتر اول شخص بلیزارد یعنی Overwatch، هم‌اکنون به موفقیت بزرگی دست یافته چراکه سازنده آن مدعی است این عنوان در حال حاضر بیش از ۷ میلیون بازی‌باز دارد.

این عدد، جمع تعداد کل بازی‌بازان برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی است (لزوما به این معنا نیست که بازی ۷ میلیون فروش داشته بلکه امکان دارد چند بازی‌باز از یک نسخه استفاده کرده باشند). در میان سه پلتفرم، جمعا ۱۱۹ میلیون ساعت از زمان عرضه در ۲۴ مه (سه‌شنبه ۴ خرداد) تاکنون بازی شده است. با توجه به داده‌های داخلی و گزارش‌‌های منتشر شده، Overwatch یکی از موفق‌ترین عناوین در زمان عرضه در تمام دوران بوده اما هنوز مشخص نیست از چه معیاری برای تعیین این موضوع استفاده شده است.

هر چه که باشد، Overwatch به سرعت در حال نزدیک شدن به تعداد بازی‌بازان خود در نسخه بتای آزاد است. بیش از ۹٫۷ میلیون نفر نسخه بتا را تجربه کرده‌ بودند. بلیزارد آمار دیگری را هم اعلام کرد؛ بازی‌بازان ۳۲۶ میلیون‌بار هیروی خود را عوض کرده‌اند و ۱۱ میلیون محموله را از زمان عرضه تحویل داده‌اند. متاسفانه، بلیزارد اطلاعات بیشتری را در رابطه با دستاوردها و برتری‌های بازی‌بازان منتشر نکرد.

حالت رقابتی در اواخر ماه جاری به Overwatch اضافه خواهد شد و محتوای بیشتری هم در تابستان منتشر می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید