تماشا کنید: بازی جدید خالقین The Order: 1886 با نام Deformers معرفی شد

۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۳

استودیو رِدی اَت داون (Ready At Dawn) که بازی The Order: 1886 را در میان کارهای خود دارد، گفته می‌شد که قرار است بازی جدیدی را همین روزها معرفی کند که این اتفاق هم افتاده و ما شاهد بازی Deformers هستیم؛ عنوانی که فقط دارای بخش چندنفره است.

Deformers شیوه کاملا متفاوتی را در مقایسه با عنوان قبلی استودیو ردی ات داون در پیش گرفته است؛ The Order: 1886 یک تجربه تماما تک نفره بود در حالی که Deformers یک بازی چندنفره می‌باشد. در این عنوان تیم‌هایی متشکل از موجوداتی اسفنجی شکل به نام Form حضور دارند و در یک زمین مبارزه به نبرد با یکدیگر خواهند بپرداخت. آنها با تغییر شکل می‌توانند حرکات مختلفی را اجرا کرده و یا حتی دشمنان شکست خورده را جذب کنند تا بزرگتر شوند.

Deformers به عنوان یک بازی چندنفره، از حالات آنلاین و محلی با تعداد حداکثر ۸ بازیکن پشتیبانی می‌کند. محدودیتی در یارکشی افراد وجود ندارد و تیم‌ها می‌توانند ۴ به ۴ استاندارد بوده یا ۱ به ۷ شوند.

این عنوان سوم شخص فعلا تاریخ عرضه دقیقی ندارد و انتشار آن را هم GameTrust که زیرنظر فروشگاه گیم‌استاپ است، برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی بر عهده دارد.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید