برنامه‌های یوبی‌سافت برای E3 2016 | تایید حضور Watch Dogs 2

۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۲

یوبی‌سافت به‌صورت رسمی تایید کرد که از Watch Dogs 2 در E3 2016 رونمایی خواهد شد.

طی یک ایمیل که این کمپانی برنامه‌های خود را برای E3 شرح داده بود، یوبی‌سافت گفت عناوین بسیار مورد انتظاری همچون Watch Dogs 2 حاضر خواهند بود. همچنین بازی‌های دیگری مانند For Honor و Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands هم در E3 2016 حضور می‌یابند. علاوه بر این، آن‌ها وعده دادند از برخی سوپرایزها پرده‌برداری خواهند کرد.

کنفرانس یوبی‌سافت در E3 2016 برای ۱۳ ژوئن (دوشنبه ۲۴ خرداد)، ساعت ۱۲:۳۰ بامداد به‌ وقت تهران برنامه‌‌ریزی شده است.

یک یوتیوبر حضور Watch Dogs 2 در E3 2016 را با انتشار یک تصویر از بسته هدیه شامل کاور عینک Watch Dogs 2 Ray Bans که از یوبی‌سافت دریافت کرد، لو داد و حال این موضوع تایید شد.

گرچه Watch Dogs 2 در گذشته طی یک جلسه مالی یوبی‌سافت تایید شده بود اما چیزی به‌صورت رسمی از آن انتشار نیافت. در همان جلسه، گفته شد Watch Dogs 2 پیش از پایان آوریل ۲۰۱۷ (اوایل اردیبهشت) عرضه می‌شود.

Yves Guillemot، مدیر اجرایی یوبی‌سافت، در گذشته گفت Watch Dogs 2 لحن جدیدی خواهد داشت و پتانسیل این را دارد که به یکی از پرفروش‌ترین عناوین یوبی‌سافت در تمام دوران تبدیل شود.

در ماه گذشته، یک تصویر منتشر شد که طبق گفته‌ها، شخصیت اصلی Watch Dogs 2 در آن وجود داشت. این تصویر در صفحه اینستاگرام یک هنرمند یافت شده بود.

لازم‌به‌ذکر است اولین نسخه از Watch Dogs بیش از ۹ میلیون واحد به خرده‌فروشی‌ها ارسال کرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید