پیدا شدن نشانه‌هایی از Watch Dogs 2 پیش از E3

۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۰

یوبی سافت هنوز عنوان Watch Dogs 2 را بطور رسمی معرفی نکرده اما شاید بزودی شاهد آن باشیم.

ظاهراً این ناشر یک بسته هدیه شامل کاور عینک Watch Dogs 2 Ray Bans را برای The Rad Brad در توئیتر ارسال کرده است، کسی که بیش از ۶ میلیون مخاطب برروی صفحه یوتیوب خود دارد و او نیز تصویری از این کاور عینک و لوگوی احتمالی Watch Dogs 2 را برروی توییتر خود ارسال کرده است.

Watch Dogs 2 در موقعیت عجیبی به سر می برد، در حالیکه یوبی سافت خبر از عرضه آن پیش از ماه آوریل سال ۲۰۱۷ را داده اما همچنان بطور رسمی آن را معرفی نکرده است.
احتمال می رود که این بازی در نهایت در نمایش عمومی یوبی سافت در E3 سال جاری معرفی شود. طبق زمانبندی نمایش یوبی سافت در ساعت ۰۰:۳۰ بامداد روز دوشنبه ۲۴ خرداد ماه شروع خواهد شد.
اگر Watch Dogs 2 عنوان نسخه بعدی این سری باشد، طبق اعلام یوبی سافت پیش از ماه آوریل سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد اما تاریخ دقیقی اعلام نشده است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • serial_killer گفت:

  نسخه یکش که تو بخش رانندگیش خیلی بد بود داستانشم چنگی به دل نمیزد همینطور روندش خیلی بی روح بود و بعد از پایان بخش داستانی نمیشد خیلی تحملش کرد برا همین هم زود انیستال کردمش و انتظار هم از نسخه ۲ این بازی ندارم چون همون قسمت یک نشون داد سازندگانش توجهی به سرگرم کردن بازی باز ندارن Struggle Struggle

  0
  0
 • A.R.F.R گفت:

  با توجه به این که تکنلوژی عینک های واقعیت مجازی رو به گسترش است از این مطلب می توان این برداشت را داشت که این بازی از این عینک پشتیبانی خواهد کرد…. هم چنین مورد بعدی که نظر من هست. با توجه به این که در نسخه لیمیتد بازی کلاه و ماکس شخصیت قرار داشت احتمالا عینک نیز مورد استفاده شخصیت قرار خواهد گرفت ، احتمالا شخصیت با استفاده از تکنلوژی واقعیت افزوده اقدام به هک و شناسایی افراد خواهد کرد …. اما باید صبر کرد و دید… افراد موافق و مخالف نظر و لایک فراموش نشود!!!

  0
  0
 • Desmond 1377 گفت:

  یکی از ایرادای watch dogs تکراری شدن گیم پلی بازی بود امیدوارم watch dogs 2 روی این موضوع بیشتر کار کنه خیلی منتظر E3 ام

  0
  0