بروزرسان جدید ایکس‌باکس وان در راه است

۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳

سرپرست بخش مهندسی مایکروسافت، مایک ایبارا در تویتر خود اعلام کرد که بزودی مایکروسافت بروزرسان جدید ایکس‌باکس وان را عرضه خواهد کرد.


مانند بروزرسان های قبل، پیش از عرضه گسترده، نسخه پیش نمایش آن در دسترس اعضا خواهد بود.
متاسفانه تمام صحبت ایبارا تنها در حد تایید وجود چنین بروز رسانی است و صحبت خاصی در مورد تغییرات و اضافات آن نشده.
مایکروسافت در برنامه نسخه پیش نمایش بروز رسان اعضا، نسخه آزمایشی از بروز رسان در دست ساخت را پیش از عرضه گسترده در اختیار آنها قرار داده و بازخورد آنها را جمع آوری می کند. ایبارا متذکر شد که همچون بروزرسان های قبل، کلیه ویژگی های این بروز رسان در نسخه پیش نمایش در دسترس نخواهد بود.
مشخص نیست که این بروزرسان، بروزرسان سالگرد (Anniversary) است یا نسخه ای دیگر. پیش از این در Build Conference مایکروسافت، این شرکت بروز رسانی را برای اکس باکس وان معرفی کرد که طبق زمانبندی در اوایل ماه جاری میلادی در اختیار تست کنندگان قرار خواهد گرفت. احتمال می رود بروز رسان اعلام شده توسط ایبارا همین بروز رسان بوده باشد.
لیست کاملی از ویژگی های این بروز رسان اعلام نشده اما انتظار می رود که این بروزرسان شامل پخش موسیقی در پس زمینه و امکان پشتیبانی دستیار شخصی کورتانا را داشته باشد.
فیل اسپنسر به عنوان رئیس ایکس‌باکس اعلام کرد که در همایش E3 سال جاری ویژگی های جدیدی از بروز رسان سالگرد ایکس‌باکس وان معرفی خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید