حالت رقابتی Overwatch تا اواسط الی اواخر جولای در دسترس قرار نخواهد گرفت | بروزرسانی

۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۵

اینطور که معلوم است، برای تجربه Overwatch به صورت رده‌بندی، باید بیشتر صبر کنید. برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در زمان برگزاری بتا محدود، بلیزارد مشغول آزمایش یک نوع حالت رده بندی تحت عنوان بازی رقابتی (Competitive Play) بود. در این حالت بازیکنان بر اساس علمکردشان در مسابقات تعیین صلاحیت، در دسته‌های گوناگونی قرار می‌گیرند. از آنجایی که این مهم از همان روز اول عرضه نسخه نهایی Overwatch در دسترس نبوده است، کاملا واضح می‌باشد که آنها نیازمند زمان بیشتر برای کار بر روی آن هستند.

جف کاپلان قبل از عرضه رسمی بازی، به شکلی نه چندان قاطعانه اعلام کرد که بازی رقابتی در ماه ژوئن ارائه خواهد شد. با توجه به جدیدترین توئیت‌هایی که منتشر شده‌اند، این مسئله دیگر در تاریخ اعلام شده اتفاق نخواهد افتاد.

حساب رسمی Overwatch در سایت توئیتر، سوالات زیادی را در رابطه با بازی رقابتی و زمان عرضه آن دریافت می‌کند. سازندگان اخیرا دو پاسخ جالب توجه داده‌اند که به شرح زیر هستند:

ما بازی رقابتی خود را (امیدواریم) که در ماه جولای معرفی کنیم. منتظر اخبار بیشتر باشید.

ما اواسط الی اواخر جولای را مد نظر داریم.

در دسترس نبودن این حالت از روز اول شاید ناراحت کننده باشد اما حداقل تا زمانی که سازندگان آن را ارائه کنند، زمان دارید تا با شخصیت اصلی خودتان، بازی به صورت حرفه‌ای را یاد گرفته و آن موقع وارد مسابقات شوید.

Overwatch هم اکنون برای پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

بروزرسانی: طبق جدیدترین پستی که از طریق حساب کاربری توئیتر بازی Overwatch منتشر شده است، حالت رقابتی همچنان در ماه ژوئن قرار است که در دسترس قرار بگیرد و اعلام بازه زمانی ژوئن صرفا یک اشتباه بوده.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید