بروزرسان جدیدی برای نسخه رایانه‌های شخصی Quantum Break منتشر شد

۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۸

چند هفته پیش استودیو رمدی اینترتیمنت قول انتشار بروزرسانی را برای نسخه رایانه‌های شخصی Quantum Break داده بود تا عملکرد این عنوان بر روی نسخه نامبرده شده بهبود بخشد. این بروزرسان هم اکنون برای دانلود در دسترس است و برای اطلاع از جزئیات آن، می‌توانید به ادامه مطلب رجوع کنید.

همانطور که در گذشته هم گفته شده بود، بروزرسان جدید بازی Quantum Break، دارای قابلیتی برای خاموش کردن V-Sync و رفع مشکلات کنترلر است. علاوه بر این موارد، محدودیت اجرای بازی بر روی سیستم‌های ضعیف‌تر نیز برداشته شده است. توضیحات رسمی به شرح زیر است:

قابلیت خاموش کردن V-Sync به بازی اضافه شده و بازیکنان می‌توانند از G-Sync یا FreeSync یا بهره‌مند شوند

مشکل کنترلر در کار نکردن با برخی تنظیمات رفع شده است

رفع اشکال‌های عمومی

در پاسخ به هواداران، محدودیت‌های SSE4.2 ،SSE4.1 و SSSE3 برداشته شده و کاربران می‌توانند Quantum Break را بر روی سیستمی، ضعیف‌تر مشخصات اعلام شده اجرا کنند. با این حال Quantum Break طراحی نشده است که بر روی سیستم‌های قدیمی یا پشتیبانی نشده اجرا شود و توصیه اکید میکنیم که رایانه شخصی شما، مشخصات اعلام شده را دارا باشد قبل از اینکه بخواهید Quantum Break را برای ویندوز ۱۰ خریداری کنید

رمدی اینترتیمنت علاوه بر انتشار این آپدیت اعلام کرده است که کار آنها با نسخه رایانه‌های شخصی تمام نشده و همچنان مشغول کار بر روی آن هستند.

بازی Quantum Break برای ویندوز ۱۰ و کنسول ایکس‌باکس وان در دسترس است.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید