بلیزارد در حال کار بر روی ذخیره‌سازی صحنه‌های مهم بازی Overwatch است

۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۶

صحنه‌های مهم بازی و هایلایت‌ها بعد از یک روز بازی کردن، بسیار مفرح هستند، اما در بازی Overwatch این هایلایت‌ها بعد از خروج از بازی حذف می‌شوند. با گیمفا همراه باشید.

بازی Overwatch به طور خودکار کلیپ‌های کوتاهی را در پایان هر بازی به نام هایلایت یا صحنه‌های مهم ضبط می‌کند. شما می‌توانید تنها پنج عدد از این هایلایت‌ها را داشته باشید و نمی‌توانید آنها را در فضای بیرون از بازی به اشتراک‌ بگذارید مگر اینکه از نرم افزار واسطه استفاده کنید.

البته این مسئله برای کنسول‌ها مشکل حادی نیست، باتوجه به سیستم -اشتراک گذاری و استریمینگ داخلی کنسول‌ها- یا حتی بسیاری از کاربران رایانه‌های شخصی که به ابزارهایی همچون ShadowPlay یا Xbox App برای ضبط لحظاتشان در ویندوز ۱۰ تکیه می‌کنند. هرچند که نبود این امکان در این بازی راحتی کمتری را ارائه می‌دهد.

در حالت ایده‌آل شما باید بعداً قادر به ذخیره‌سازی این کلیپ‌ها باشید. در حالت بهتر حتی شما باید قادر به اشتراک‌گذاری یا گرفتن خروجی از آنها باشید. بیشتر آنها چند ثانیه بیشتر به طول نمی‌انجامند و بخوبی بر روی شبکه‌های مجازی همچون فیس‌بوک یا توئیتر کار خواهند کرد. بلیزارد این موضوع را پذیرفته است و در حال کار برای امکان ساختن این ویژگی می‌باشد.

جف کاپلان در فوروم رسمی بازی Overwatch نوشت:

امید ما (و چیزی که در حال کار بر روی آن هستیم) این است که به بازیکنان اجازه‌ ذخیره‌سازی هایلایت‌ها را بدهیم و به آنان این را اجازه بدهیم از آنها خروجی با یک فرمت‌ ویدئویی بگیرند.

هرچند که هنوز تا به اتفاق افتادن این امکان فاصله زیادی است، اما حداقل می‌دانیم که بلیزارد در حال کار بر روی این امکان است. تا آن زمان ما می‌توانیم بر نرم‌افزارهای مختلف ضبط ویدئویی موجود برای گرفتن خروجی تکیه کنیم.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید