امتیازات Dead Island: Definitive Collection | بازسازی بسیار خوب اما با همان مشکلات قدیمی

۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰

ظاهرا شایعات اخیر در رابطه با لغو Dead Island 2 درست نبوده و این بازی همچنان در دست ساخت است. اگر هنوز با این سری بازی آشنا نیستید اما یکی از کنسول‌های نسل هشتمی ایکس‌باکس وان یا پلی‌استیشن ۴ را خریداری کرده‌اید، بازی Dead Island: Definitive Collection محصول مناسبی است تا Dead Island را تجربه کنید.

بازی Dead Island: Definitive Collection که هم اکنون برای دو کنسول ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس است، ۱۹٫۹۹ دلار قیمت دارد و دارای دو بازی اصلی یعنی Dead Island و Dead Island: Riptide به همراه یک عنوان جدید یعنی Dead Island: Retro Revenge است.

Dead Island: Definitive Collection فقط در بحث های گرافیکی نظیر افزایش کیفیت مدل شخصیت ها، بهبود رابط کاربری، سایه پردازی، نورپردازی و بافت ها نیست که بهبود یافته؛ شما می توانید حالت co-op را به صورت چهار نفره تجربه کنید و کنسول پلی‌استیشن ۴ در این میان از قابلیت‌هایی همچون Remote-Play ،Share-Play، ضبط و نمایش زنده بازی نیز بهره می‌برد.

اگر دوست دارید که ببینید گرافیک نسخه چگونه بهبود یافته است، تصاویر موجود در این لینک را مشاهده کنید. در ادامه شما شاهد امتیازات و نظرات منتقدین پیرامون این عنوان هستید:

Examiner – 100/100

برخی عناوین بازسازی شده در به نمایش گذاشتن اینکه چقدر بهبود یافته‌اند عملکرد درخشانی ندارند اما Dead Island: Definitive Edition یکی از آنها نیست. معلوم نیست که با وضعیت فعلی Dead Island 2 چطور خواهد شد اما مسلم است که دیپ سیلور آتش این سری بازی را دوباره بر افروخته است.

Hobby Consolas – 85/100

Gaming Nexus – 80/100

IGN Italia – 80/100

VideoGamer – 70/100

Dead Island Definitive Edition مثال بسیار خوبی است که چطور یک بازی نسل قبلی می‌تواند برای نسل فعلی بهبود یابد. تکلند تلاش‌های مضاعفی را در بحث پورت نسخه‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ انجام داده است که نتیجه آن هم بسته‌ای سرگرم کننده با کیفیت لازم است. این جمله‌ای بود که من هیچ وقت فکر نمیکردم به زبان بیاورم.

Attack of the Fanboy – 70/100

PlayStation LifeStyle – 60/100

برای آن دسته از ما که قبلا Dead Island را تجربه کرده بویم، Definitive Collection چیز زیادی برایمان ندارد که باز گردیم. اضافه نشدن قابلیت‌هایی که قبلا باید در نظر گرفته می‌شد مانند حالت تقسیم صفحه (برای بازی چند نفره) یا استفاده از شخصیت قبلی ذخیره شده، تجربه Dead Island را به جای لذت بخش بودن، سخت و طاقت فرسا می‌کند.

Playstation Universe – 60/100

Metro GameCentral – 50/100

با اینکه این عنوان یک بازسازی خوب مورد انتظار هواداران Dead Island است، اما هیچ چیزی بجز یک بازسازی کامل نمی‌تواند مشکلات ریشه‌ای و ساختاری را از میان بردارد.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید