محتوای اضافه Dark Brotherhood بازی The Elder Scrolls Online هم اکنون برای رایانه های شخصی در دسترس است

۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰

جدیدترین بسته الحاقی بازی The Elder Scrolls Online به بازیکنان اجازه خواهد داد تا به فرقه آدم کشان ملحق شوند.


بازیکنان می توانند با برگشت به Gold Coast عنوان The Elder Scrolls 4: Oblivion به یک آدم کش بزرگ تبدیل شوند. این محتوای اضافه جدید شامل برخی مهارت ها و پاداش های انحصاری جدید می باشد.
در ادامه لیستی از ویژگی های جدیدی که توسط بتسدا اعلام شده است را خواهید دید :
پیمان خون و سایه ها: با وجود قدرت زیاد انجمن برادری، آنها با تهدیدی روبرو هستند؛ جنگجویی اسرارآمیز با زرهی سیاه که می‌تواند بهترین مامورین آنها را از بین ببرد.
کاوش در Gold Coast: در غربی ترین منطقه Cyrodiil، بخش Gold Coast  آخرین بار در Oblivion توسط بازیکنان دیده شد. در دوران حکومت موقت، شهرهای Anvil و Kvatch را کاوش کنید که سرشار از توطئه و فتنه است.
قتل برای منفعت بیشتر: بعضی اوغات بهترین راه برای مواجه شدن با افرادیکه دردسر سازند حذف دائمی آنها است. به عنوان یک آدم کش از انجمن برادری سیاه وظیفه دارید تا اینکار را انجام دهید. از قراردادهای ساده گرفته تا قتل‌های پشت سر هم در خیابان های Tamriel استفاده کنید و راه خود را بسوی رسیدن به درجات بالای انجمن برادری باز کنید.
مهارت های جدید ترور : از این مهارت ها در زمان قتل شهروندان استفاده می شود که به موجب استفاده از قدرت Shadows of Sithis، از عواقب کار خود در امان خواهید ماند. دستورات قتلی که صادر می‌شوند از سوی Sithis خواهند بود.
پاداش و آیتم های انحصاری: آیتم های جدید را از طریق انجام ماموریت های درون بازی بدست آورید و آیتم های با مضمون انجمن برادری نیز به زودی در فروشگاه Crown Store اضافه خواهند شد.

محتوای The Dark Brotherhood هم اکنون برای رایانه‌های شخصی و مک در دسترس است.

نسخه مربوط به پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان در تاریخ ۲۵ خرداد عرضه خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

 

 

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید