تاریخ عرضه بسته گسترش‌دهنده Mech Land Assault بازی Just Cause 3

۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۶

طبق اعلام اسکوئر اینکس به عنوان ناشر، دومین بسته محتویاتی بازی Just Cause 3 به نام Mech Land Assault در تاریخ ۱۴ خرداد برای دارندگان سیزن پس در دسترس خواهد بود.

کسانیکه نسخه سیزن پس را در اختیار ندارند باید تا ۲۱ خرداد صبر کنند تا آن را خریداری کنند.
قیمت Mech Land Assault برابر ۱۱٫۹۹ دلار می باشد.
در این اعلام آمده است :

Mech Land Assault ریکو رودریگز را به جزیره جدیدی از لاکمیرا می برد که پایگاه تحقیقاتی متروک eDen و یک اردوگاه زندانیان در آن قرار دارد که توسط Black Hand اسرار آمیز کنترل می شود. برای نبرد با ربات های عظیم و قدرتمند، ریکو نیاز به تفنگ Bavarium Power Core دارد تا بوسیله آن بتواند سپر های ربات ها را از بین برده و آنها را بدزدد. ریکو همچنین می تواند از توپ آنها و سلاح های جاذبه‌ای GRIP استفاده و دشمنان را نابود و آنها را به چند قطعه تقسیم کند.

این بسته گسترش دهنده به بازیکنان اجازه پرش و نابودی هلیکوپترها در هوا و یا نابودی تانک های روی زمین با استفاده از قابلیت Force Pulse سلاح GRIP را می دهد.
توبایس اندرسن، تهیه کننده ارشد این بازی می گوید :

ما قصد داشتیم که نحوه تعامل ریکو با محیط اطرافش را تغییر بدهیم. ربات های (Mech) جدید به ریکو این اجازه را می دهند تا دشمنان و وسایل نقلیه و اشیا را مانند یک توپ تنیس به اطراف پرتاب کند. این مسئله لذت سرگرمی بازی با قوانین فیزیک را بیشتر میکند. چه تخریب یک ماشین کوچک و چه یک هلیکوپتر در آسمان، ربات های جدید این فرصت را به شما می دهند که با محیط اطرافتان به روش‌های خلاقانه‌ای خرابی به بار بیاورید.

آخرین بسته محتوایی بازی با نام Bavarium Sea Heist که بخشی از محتویات هوا، زمین و دریا می شود تا اواخر تابستان سال ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد.

تصاویری از بسته گسترش دهنده Mech Land Assault :

 

 

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید