تصاویر جدیدی از عنوان World of Final Fantasy منتشر شد

۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰

اگر از طرفداران سری فاینال فانتزی هستید و می‌خواهید تصاویر بیشتری، آن‌هم با کیفیت بالا از عنوان World of Final Fantasy مشاهده کنید، جای درستی آمده‌اید. عنوانی که برای کنسول‌های پی‌استیشن۴ و پلی‌استیشن‌ویتا عرضه خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

امروز اسکوئر اینکس تصاویر جدیدی را از عنوان World of Final Fantasy منتشر کرده است که برروی بعضی از شحصیت‌ها و میرج‌ها تمرکز کرده است. در طرف آدم‌بدها، شوالیه سیاه زره پوش را مشاهده می‌کنیم که رهبر ارتش Bahamut است. Zona Seeker، سربازان bahamut و همچنین یک زن مشکوک نقاب زده را مشاهده می‌کنیم که هنوز دوست یا دشمن بودنش مشخص نشده است و هدف او نا مشخص است. در طرف آدم خوب‌های بازی، Vivi محبوب در Final Fantasy IX را در کنار یونا، کلود، لایتنینگ و جنگ‌جوی روشنایی، چهره‌های مشهور سری با حرکات خاص‌شان مشاهده می‌کنیم. چند میرج را هم در تصویر مشاهده می‌کنید که شامل Odin ،Undead Princess و Deskar می‌شوند. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده از عنوان World of Final Fantasy را در زیر مشاهده کنید:

WorldOfFinalFantasy-22 WorldOfFinalFantasy-23 WorldOfFinalFantasy-24 WorldOfFinalFantasy-25 WorldOfFinalFantasy-26 WorldOfFinalFantasy-27 WorldOfFinalFantasy-28 WorldOfFinalFantasy-29 WorldOfFinalFantasy-30 WorldOfFinalFantasy-31 WorldOfFinalFantasy-32 WorldOfFinalFantasy-33 WorldOfFinalFantasy-34 WorldOfFinalFantasy-35 WorldOfFinalFantasy-36 WorldOfFinalFantasy-37

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید