همه چیز در رابطه با بسته الحاقی Hog Wild عنوان Halo 5: Guardians

۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۶

استودیوی ۳۴۳ اینداستریز، به تازگی در وب سایت رسمی عنوان Halo 5: Guardians، اطلاعات و جزییات بیشتری از بسته الحاقی رایگان جدید این عنوان با نام Hog Wild را منتشر کرد. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اگر به خاطر داشته باشید، بسته الحاقی رایگان دیگری با نام Memories of Reach اوایل ماه مه منتشر شد و بسته الحاقی Hog Wild، دومین بسته الحاقی رایگانی است که در ماه مه برای عنوان Halo 5 عرضه می شود و در واقع آخرین بسته الحاقی رایگان این عنوان خواهد بود. استودیوی ۳۴۳ اینداسترایز دلیل انتشار این بسته الحاقی در اواخر ماه مه را چنین اعلام کرد که آن ها ” برای ایجاد تغییرات و کار های نهایی آیتم های این بسته الحاقی، به زمان بیشتری احتیاج دارند”.

به گفته استودیوی ۳۴۳ اینداستریز، بسته الحاقی Hog Wild شامل آیتم های گسترده تری خواهد بود. اگرچه بر خلاف گذشته، بسته الحاقی Hog Wild، نقشه جدیدی را اضافه نخواهد کرد، ولی در عوض شامل اتومبیل های Warthog جدید، سلاح های ترکیبی، تجهیزات و زره های جدیدی خواهد بود که می توانید تصاویر آن ها را در قسمت پایین مشاهده کنید:

 

همچنین آقای پاتریک رِن، طراح بخش چند نفره عنوان Halo 5: Guardians، در ادامه به تغییرات بخش Warzone این عنوان از جمله حالت جدیدی که باعث می شود باس ها در بازی پویایی بیشتری داشته باشند، اشاره کرد و گفت:

به طور مثال در Apex 7 و در عرض دو دقیقه یا با باس Zealot قاتل در غار روبرو می شوید و یا این که در ساحل باید با فرمانده رنجر و یارانش دست و پنجه نرم کنید و این در هر مرحله و سطح از Warzone متفاوت خواهد بود. هنگامی که شما باس های لجندری را شکست دهید، جوایز بزرگتری دریافت کرده و باس ها هویت و جزییات بصری بشتری خواهند داشت.

البته به گفته آقای پاتریک رِن، این تازه شروع کار است و این استودیو سوپرایز های بیشتری را برای کاربران در بازی آماده کرده است:

موارد بیشتری در بازی وجود دارند که از میان آن ها می توان به انواع مینیون های جدید، پشتبانی ها، باس هایی که در محیط های مختلف بازی پرسه می زنند، برخورد های پیچیده تر و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد و همان طور که گفتم نمی توانم بیشتر از این در مورد آن ها صحبت کنم.

در اواخر هفته پیش، گزارشاتی منتشر شد که مایکروسافت قصد دارد تمامی عناوین آینده خود از جمله Halo را بر روی هر دو پلتفرم ویندوز ۱۰ و اکس باکس وان منتشر کند. مایکروسافت نیز در پاسخ به این موضوع اعلام کرد که این شرکت قصد انتشار Halo 5: Guardians برای ویندوز ۱۰ را نداشته و فقط ابزار Forge بازی Halo 5 را برای این ویندوز در ادامه سال منتشر خواهد کرد. به گفته استودیو ۳۴۳ اینداستریز، اگرچه کاربران رایانه های شخصی می توانند از بسیاری از قابلیت های آن استفاده کنند اما متاسفانه امکان ایجاد مسابقات وجود ندارد.

بسته الحاقی Hog Wild عنوان Halo 5: Guardians فردا، در تاریخ ۳۱ ماه مه ۲۰۱۶(سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵) برای کنسول اکس باکس وان منتشر می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید