معرفی جدید ترین کارت گرافیک گیگابایت؛ GIGABYTE™ GeForce® GTX 1080 G1 Gaming

۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۴

پس از مدت ها انتظار برای کارت های گرافیک نسل جدید کمپانی انویدیا بر اساس معماری Pascal و عرضه نسخه Founder’s Edition این محصولات بر اساس طراحی مرجع انویدیا، هم اکنون شاهد معرفی نسخه پیشرفته این کارت تحت لوای سری حرفه ای G1 Gaming هستیم.

این سری خوشنام کمپانی گیگابایت با فراهم گردانیدن مجموعه ویژگی های مورد نیاز برای اجرای سنگین ترین بازی های کامپیوتری، بهترین انتخاب برای حرفه ای ترین گیمر ها به شمار می رود. اجماع ویژگی هایی مثل قابلیت اورکلاکینگ در سطحی بالا، خنک کننده بسیار کم صدا و موثر و نورپردازی قابل تنظیم در GIGABYTE GTX 1080 G1 Gaming آنرا به انتخابی مطمئن مبدل می سازند. ظاهر این کارت نیز مدرن تر و متفاوت با سری پیشین طراحی شده و از رنگ نارنجی در بدنه آن استفاده شده است.

خنک کننده افسانه ای WINDFORCE 3X در GIGABYTE GTX 1080 G1 Gaming

جهت حصول اطمینان از دمای پایین قطعات کارت گرافیک هنگام اجرای سنگین ترین بازی ها و پردازش های سه بعدی، گیگابایت در کارت گرافیک GTX 1080 G1 Gaming از خنک کننده حرفه ای و قدرتمند خود WINDFORCE 3X استفاده کرده است. خنک کننده WINDFORCE 3X از سه هیت-پایپ مسی که به طور مستقیم با GPU اتصال دارند استفاده می کند. طراحی باله ای هیت سینک، طراحی تیغه ای فن ها و قابلیت خاموش شدن خودکار فن ها در زمان بیکاری سیستم(که با یک نشانگر LED روی خنک کننده نمایان می شود)، از جمله ویژگی های خنک کننده حرفه ای WINDFORCE 3X می باشند که در کسب بهترین تجربه گیمینگ، موثر واقع می گردند.

بهترین تجربه اورکلاک
با استفاده از تکنولوژی GPU Gauntlet Sorting، گیگابایت از استفاده از با کیفیت ترین چیپ ها در کارت های گرافیک G1 Gaming اطمینان حاصل می کند. نتیجه، قابلیت اورکلاک و فعالیت مداوم کارت گرافیک در بهترین فرکانس ها است تا از نهایت قدرت قطعات استفاده بهینه گردد. مدار تغذیه GTX 1080 G1 Gaming از ۸+۲ فاز بهره می برد تا پایداری و عمر مفید قطعات تضمین شود. با فراهم سازی این امکانات و البته استفاده از با کیفیت ترین چوک ها و خازن ها در ساخت این کارت گرافیک، قابلیت اورکلاکینگ تا حد زیادی فراهم می شود و البته فرکانس بوست کارت هنگام اجرای بازی های سنگین نیز تا جای ممکن افزایش می یابد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید