توضیحات دایس در رابطه با داستان Mirror’s Edge Catalyst | خودیابی Faith

۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷

تا آمدن بازی Mirror’s Edge Catalyst چند روزی بیشتر باقی نمانده است و اینطور که به نظر می‌رسد، خالقین این عنوان بر روی روایت داستانی آن حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند. 

سایت Examiner با آمو مستوفی، که به عنوان تهیه کننده ارشد حاضر در استودیو دایس شناخته می‌شود، اخیرا مصاحبه‌ای داشته و این فرد در رابطه با روایت داستانی Mirror’s Edge Catalyst و Faith به عنوان قهرمان بازی نامبرده صحبت کرده است. مستوفی در این باره می‌گوید:

در بحث نوع داستان، موارد مختلفی وجود داشتند که ما آنها را بررسی کردیم. در رابطه با داستان ما می‌دانستیم خواستار تمرکز بر روی موضوعی هستیم که در واقعیت هم مطرح است و مردم در زندگی واقعی نیز با آن مواجه می‌شوند. داستان حول Faith، زندگی او و اوایل زندگی او می‌گذر و اینکه چطور در نهایت تبدیل به یک دونده بر روی سقف‌ها می‌شود.

داستان Catalyst زمانی آغاز می‌شود که Faith از زندان آزاد شده و تصمیم می‌گیرد که فعالیت‌هایش را از سر بگیرد. مستوفی اینطور ادامه می‌دهد:

در رابطه با اینکه داستان به کدام سمت سوق پیدا می‌کند، این داستان دختری است که به عنوان یک فرد تقریبا بالغ کار خود را آغاز می‌کند اما داستان که به مرور پیشرفت می‌کند، او متوجه خواهد شد که نقش بزرگی در جامعه خود دارد.

اینطور که به نظر می‌رسد، Mirror’s Edge Catalyst یک جور داستان خودیابی را روایت می‌کند؛ اینکه Faith به مرور درک می‌کند چه شخصیت و نقشی در وضعیت فعلی جامعه خود دارد.

عنوان نامبرده در در ۷ ژوئن (مصادف با ۱۸ خرداد) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید