فروش بیش از نیم میلیون نسخه Total War: Warhammer در هفته اول عرضه

۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۴

شرکت سگا و استودیو کریتیو اسمبلی که به تازگی بازی Total War: Warhammer را منتشر کرده‌اند، رضایت بسیار زیادی از عملکرد آن در بحث فروش دارند. توضیحات بیشتر در ادامه مطلب موجود است.

بازی Total War: Warhammer تنها طی سه روز پس از عرضه، موفق به فروش بیش از نیم میلیون نسخه شده است که این میزان یک رکورد برای سری Total War قلمداد می‌شود.

زمانی که عنوان نامبرده در ۲۴ مه منتشر شد، به صورت همزمان ۱۰۰,۰۰۰ کاربر مشغول بازی بودند که این موضوع مشکلات ناگهانی سرور را توجیح می‌کند.

Total War: Warhammer اولین بازی از سری Total War قلمداد می‌شود که از نبردهای واقع گرایانه تاریخی فاصله گرفته و به سراغ محتویات فانتزی و افسانه‌ای رفته است. این بازی دارای ۵ فرقه مختلف شامل Chaos ،Dwarfs ،Empire ،Greenskins و Vampire Counts است که بازیکنان می‌توانند از میان آنها، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنند. فرقه دیگری هم با نام Bretonnia معرفی شده است که فقط در حالت اسکرمش (skirmish) قابل بازی می‌باشد. هر یک از این فرقه‌ها، شیوه آرایش جنگی و خصوصیات منحصر به فرد خود را دارند که در نحوه شکل گیری نبرد‌ها تاثیر گذار خواهد بود.

این عنوان هم اکنون برای رایانه‌های شخصی در دسترس است و امتیازات آن را هم می‌توانید در این قسمت مرور کنید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید