پس از اعلام خبر تاخیر، خالق No Man’s Sky تهدید به مرگ شد

۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

سازنده بازی No Man’s Sky می‌گوید که در هفته‌ای که تاخیر در انتشار همین عنوان اعلام شد تهدید به مرگ شده است. با گیمفا همراه باشید.

شان مورِی رئیس استدیو هِلو گیمز دیروز در اکانت توئیترش، توئیتی با این عنوان منتشر کرد:

در این هفته من بارهای پیاپی تهدید به مرگ شدم، اما نگران نباشید، از دید دزدان هِلو گیمز خانه‌ معروف فیلم تنها در خانه است! #خانه‌متکایی

در گزارش‌هایی، از منابع جزئی، در انتشار عنوان No Man’s Sky تاخیر اعلام شده بود. جمعه پلی‌استیشن این خبر را تایید کرد که فضای عظیم و قابل کشف بازی حالا در ۱۹ مرداد (۹ اوت) منتشر خواهد شد. پیشتر این انتشار ۱ تیر (۲۳ ژوئن) اعلام شده بود که این بازی برای رایانه‌های شخصی هم منتشر خواهد شد.

در ضمن نویسنده سایت کوتاکو جیسون شرایرر که اولین بار این تاخیر را گزارش کرده بود نیز تهدید به مرگ شده است.

نوشتن در مورد بازی‌های در اینترنت بدین گونه است:

این عنوان در سال ۲۰۱۳ معرفی شده بود. No Man’s Sky بازی است که فضایی بسیار بزرگ و وسیع همراه با میلیاردها فضا برای کشف را در اختیار کاربر می‌گذارد که پر از موجودات مختلف برای اکتشاف است. مبارزات و درگیری های فضایی نیز وجود دارد. معرفی‌های بعدی از این شاهکار هِلو گیمز مخصوصاً اینکه چطور چنین بازی هزینه‌بری توسط این استدیو کوچک ساخته می‌شود اشتیاق را برای انتشار این بازی بسیار بالا برده است. این رفتارهای نامناسب به طرز غیرقابل باوری مایه تاسف این محصول شگفت انگیز است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید