اولین تصاویر از F1 2016 منتشر شدند + اطلاعات جدید

۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۳

کدمسترز به تازگی اطلاعات جدیدی را از عنوان F1 2016 منتشر کرده است. همچنین اولین تصاویر بازی به صورت رسمی منتشر شدند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

طبق اطلاعات کدمسترز، بخش Career عنوان F1 2016 شامل ۱۰ فصل و ایمنی اتوموبیل‌های اسپرت و ایمنی اتوموبیل‌های مجازی است. این بازی همچنین یک سیستم ارتقای اتوموبیل جدید دارد. کدمسترز می‌گوید که آزمایش‌های بازی به وسیله تیم‌های واقعی انجام شده است و بازی‌بازان برای انجام مسابقه‌ها و کامل کردن آن‌ها با نتیجه خوب به آزمایش و بررسی مسیرهای مساقه و اتوموبیل‌های مختلف نیاز دارند تا استراتژی ریسینگ خود را انتخاب کنند. این کار امتیازات تحقیق و بررسی برای بازی‌بازان را در نتیجه دارد که می‌توان از آن‌ها برای ارتقای اتوموبیل‌ها استفاده کرد.

در بخش Career بازی‌بازان آواتار و شماره خود را انتخاب کرده و Career خود را آغاز می‌کنند. آن‌ها می‌توانند کلاه رانندگی و لباس‌های مخصوص خود را شخصی سازی کرده و به هر تیم فرمول یکی که دوست دارند بپیوندند. هر تیم اهداف و انتظارات خاصی دارد و بازی‌بازان می‌توانند با به دست آوردن قراردادهایی، از تیمی به تیم دیگر منتقل شوند.

مناطق پایگاه برای بازی‌بازان برقرار است و بازی‌باز به صورت فوق‌العاده‌ای با محقق موتور و مدیر برنامه‌های بازی‌باز (که به صورت صوتی به ما کمک می‌کند) برای پیشرفت در ارتباط است. هر فصل به بازی‌باز امتیازاتی می‌دهد که برای ارتقا کاربرد دارد.

در آخر، ویرایشگر زمان روز، به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا به صورت چشمگیری، تجربه بصری مسابقات و بازی خود را تغییر دهند و ویرایش کنند. اطلاعات بیشتری از F1 2016 در ماه‌های آینده منتشر خواهد شد. عنوان F1 2016 در تابستان امسال برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن۴ و اکس‌باکس‌وان منتشر خواهد شد. در زیر می‌توانید تصاویر منتشر شده از این عنوان را مشاهده کنید:

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید