The Witcher 3 – عرضه زودتر از موقع بهینه ساز ۱٫۲۱ در اکس‌باکس وان | تصاویر

۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۱

بهینه ساز ۱٫۲۰ بازی The Witcher 3 تا قبل از عرضه بسته گسترش دهنده Blood and Wine قرار است که منتشر شود اما به تازگی دارندگان نسخه اکس‌باکس وان بازی نامبرده، بروزرسانی دیگری را دریافت کرده‌اند که تغییرات جالب توجهی در رابط کاربری بازی به وجود آورده است. برای تماشای تصاویر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بروزرسانی که به آن اشاره کردیم، طبق توضیحات افرادی که آن را دانلود کرده‌اند، نسخه ۱٫۲۱ است و در حال حاضر کاربران مشغول بررسی هر چه بیشتر برای اطلاع از کلیه تغییرات هستند.

چیزی که در حال حاضر با بهینه ساز ۱٫۲۱ به چشم می‌خورد، یک تغییر اساسی در رابط کاربری است. نه تنها این رابط ساده‌تر، تمیزتر و زیباتر شده، بلکه کارایی‌هایی جدیدی را هم دریافت کرده است.

از تغییرات به وجود آمده می‌توان به منوی کوله پشتی اشاره کرد که دسترسی در آن بسیار راحت‌تر و بهتر شده است، بر روی نقشه شما ‌می‌توانید علامت‌های متعدد با رنگ‌های مختلفی را بگذارید، کتاب‌‌ها و یادداشت‌ها را قبل از برداشتن مطالعه کنید و غیره.

نکته جالب دیگری که به چشم خورده است، تکمیل شدن یک روند افزایش سطح است. به عنوان مثال شما اگر نصف XP لازم برای ارتقاع سطح را دریافت کرده‌اید، این مقدار کامل خواهد شد. اینکه چنین چیزی باگ است یا از عمد توسط سی دی پراجکت رد قرار داده شده مشخص نیست.

بایستی ببینیم پاسخ سی دی پراجکت رد در رابطه با این موضوع دقیقا چیست. فعلا بروزرسان حجم ۲٫۹۰ گیگابایت را اشغال کرده است.

تصاویر بروزرسان نسخه ۱٫۲۱ را در زیر تماشا می‌کنید:

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید