The Witcher 3: بهینه ساز ۱٫۲۰ برای هواداران Gwent بسیار مناسب است

۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۸

استودیو سی‌دی پراجکت رد مشغول کار بر روی یک بروزرسان بزرگ برای بازی The Witcher 3 است؛ بروزرسانی که هواداران Gwent را بسیار خوشنود خواهد ساخت. برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

اولین مورد مهمی که بروزرسان ۱٫۲۰ بازی The Witcher 3 به همراه دارد، یک کتاب با نام Miraculous Guide to Gwent است. با استفاده از این کتاب خارق‌العاده، بازیکنان ‌می‌توانند دریابند که چه تعداد از کارت‌های Gwent نسخه اصلی بازی را هنوز پیدا نکرده‌اند.

این کتاب تنها به اعلام کارت‌های پیدا نشده بسنده نمی‌کند و حتی دارای راهنمایی‌های مفیدی برای بازیکن، در زمینه پیدا کردن کارت‌ها دارد تا آنها در ماموریت Collect ‘Em All موفق شوند. البته لازم به ذکر است که اگر در ماموریت‌های A Matter of Life و Death quest نتوانید سه کارت Milva ،Vampire Bruxa و Dandelion را بدست آورید، Collect ‘Em All به عنوان ماموریت شکست خورده علامت گذاری خواهد شد.

برای بدست آوردن کتاب A Miraculous Guide to Gwent شما می‌توانید به ۲ طریق اقدام کنید: یا در بخش Prologue از پژوهشگری که مشغول Gwent بازی کردن است آن را بگیرید یا با مراجعه به منطقه Gildorf در شهر Novigrad، آن را از فروشنده‌ای که در St. Gregory’s Bridge حضور دارد خریداری کنید.

این بروزرسانی نکات دیگری را هم شامل می‌شود به عنوان مثال شما گزینه‌ای خواهید داشت تا با استفاده از آن کاری کنید که دشمنان همزمان با شما ارتقا سطح بگیرند. از کار انداختن درآوردن و غلاف کردن شمشیر به صورت خودکار هم گزینه دیگری است که با این بروزرسان ارائه می‌شود.

تغییراتی در بسته گسترش دهنده در Hearts of Stone، موارد گرافیکی و گیم‌پلی، از دیگر چیزهایی هستند که با بهینه ساز ۱٫۲۰ بهبود خواهند یافت. برای مشاهده لیست کامل تغییرات، فایل PDF تهیه شده توسط سی‌دی پراجکت رد را از این لینک تهیه کنید.

بهینه ساز ۱٫۲۰ همان بروزرسانی است که سازندگان اعلام کرده بودند بازی را برای دریافت برای Blood and Wine آماده می‌کند؛ دومین بسته گسترش‌دهنده بازی The Witcher 3 بعد از Hearts of Stone که در تاریخ ۳۱ مه (مصادف با ۱۱ خرداد) برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

امتیازات بسته گسترش دهنده Blood and Wine را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید