سلاح‌های Doom جدید در نسخه کلاسیک Doom

۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۳

اگر سلاح‌های انبار مهمات Doom جدید را دوست دارید، امکان بردن این سلاح‌ها به Doom کلاسیک متعلق به ۱۹۹۳ بالاخره ممکن شد. با گیمفا همراه باشید.

خالق ماد DBThanatos در فوروم ZDoom تیزری از سلاح‌های Doom بر روی Doom کلاسیک منتشر کرده است. مادی که طیف جدید سلاح‌های این نسخه تازه منتشر شده همچون توپ مغناطیسی را به بازی کلاسیک دو دهه پیش می‌برد.

در این تیزر سلاح‌هایی همچون مسلسل سنگین، شات‌گان سوپر، راکت لانچر، توپ مغناطیسی و مسلسل پالسی بهمراه BFG 9000 نمایش داده شده بودند. هرچند که تمامی این سلاح‌ها همراه با حالت دوم یا چندگانه شلیک‌شان همراه نبودند. سازنده این ماد گفت که فقط کلت و شات‌گان حالت دوم شلیک‌شان را دارا شده‌اند.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

این سازنده ماد در ادامه گفت:

تلاش شده که زمان بندی شلیک در سلاح‌های Doom 4 بر مبنای Doom کلاسیک رعایت بشود. هرچند که بازیکن Doom در نسخه اول به طور کلی کمی تندتر به نظر می‌آید. من از نقشه‌های Doom 4 خسته نشده‌ام اما بشدت مشتاق دیدن این سلاح ها در نسخه و نقشه دیگری هستم.

این سازنده ماد همچنین در نظر دارد سطح کیفی و گرافیکی پخش شدن خون را کمی در نسخه کلاسیک بهبود بخشد، که خشونت این بازی بیشتر نشان داده شود.

در خبری دیگری از Doom، بازیکنی این بازی تازه منتشر شده را در کمتر از ۵ ساعت بر روی سخت‌ترین درجه سختی تمام کرد. این چیزی است که حتی توسعه‌دهندگان Doom هم شاید قادر به انجامش نباشند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید