بررسی تصاویر جدید GTA V

PC ، PS3 ، Xbox 360 ، اخبار بازی ، مقالات ۹ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۱
GTA V

خوب خودتان می دانید که تصاویر زیادی از بازی جی تی ای وی منتشر شد . حالا به بررسی این تصاویر می پردازیم .

 

 

 

تصویر اول


در تصویر اول مشاهده می کند فردی با چتر در هوا پرواز می کند . سنگ ها بسیار زیبا کار شدند . نور پردازی بسیار زیبا است . فقط نکته ای که باقی می مونه ان فردی است که با چتر پرواز می کند . ایا این فرد شخصیت اصلی بازی است . فردی سیاهپوست . کت سفید . شلوار سیاه ؟ . این قیافه بیشتر شبیه کارل جانسون شخصیت اصلی بازی جی تی ای سن اندرس می باشد . ایا شخصیت اصلی بازی او است ؟

تصویردوم مشاهده می کنید 2 فرد با هم تنیس بازی می کنند . چه قدر خوب است که با دوستان خود تنیس بازی کنید . به خانه ی ان جا نگاه کنید . خانه به نظر قدیمی می رسد و بسیار خراب . کار بر روی چمن بسیار زیبا است . و ان دو نفر که تنیس بازی می کنند حتما یکی از ان دو نفر شخصیت اصلی بازی هستند یا نه ادم معمولی ! هیچ کس نمی داند . مسئله این جاست که شخصیت اصلی بازی کیست ؟

این جا می بینیم پلیس دنبال کامیونی است . فردی را اویزان برکامیون می بینیم که می خواهد به ماشین شلیک کند . مثل اینکه شخصیت اصلی معلوم شد کیه ؟ یا نه! این شخصیت دوباره سیاه پوست است . درست مثل کارل جانسون در جی تی ای سن اندرس . لباس ان فرد باز هم سفید است . شلوار ان هم سیاه است . درست فهمیدید این فرد شباهت بسیاری به همون چتر سوار داد شاید خودش است !!!!!!!!!!!

در این جا می بینیم 2 نفر در موتور سواری با هم رقابت می کنند . دود موتور . نور پردازی . لباس ان دو نفر بسیار خوب کار شده و انتظار می رود که بازییی فرا تر از تصاویری که به ما نشان می دهند ببینیم . مکان ان مثل مکان بازی جی تی ای سن اندرس است . طبق اطلاعات بدست اومده جی تی ای وی در شهر los antos است . یعنی همان شهری که جی تی ای سن اندرس  داخلش بازی می کردیم . شاید بازی در واقع سن اندرس 2 است !!!!

در این تصویر شاهد در گیری یک تبهکار با یک پلیس هستیم . اسلحه ای که شلیک می کند یک نوع کلاشینکوف با لیزر هستش !!! به نور قرمز دقت کنید . در هیچ یک از قسمت های جی تی ای ما شاهد یک سلاح لیزری نبودیم . شخصی که شلیک می کند در واقع شاید شخصیت اصلی بازی جی تی ای وی باشد . رنگ صورت او هنوز مشخص نیست . لباس سفید . شلوار ابی . این شاید شخصیت جدید بازی جی تی ای باشد .


در این تصویر می بینیم که هواپیمایی بالای رودی پرواز می کند . اب بسیار زیبا کار شده . به نورپردازی دقت کنید . ما شاهد یک بازی مفصل هستیم . فردی هم در هواپیما هست .متسفانه صورت شخصی که هواپیما را می راند مشخص نیست . سنگ ها هم بسیار زیبا کار شدند . در واقع هواپیما در جنگلی شبیه به جنگل های جی تی ای سن اندرس . اگر باور نمی کنید که جنگل است . به فضای بازی دقت کنید . خب ان جا یک جنگل بسیار سرسبز مثل جنگل های جی تی ای سن اندرس می باشد .

 

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید