فروش نسخه فیزیکی عنوان Overwatch فراتر از انتظار بوده است

۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۶

تونی بارتل، مدیر فروشگاه گیم استاپ در جریان کنفران مالی سه ماهه این شرکت( فروشگاه) خاطرنشان کرده که عنوان Overwatch از زمان عرضه در این فروشگاه فروش بالایی داشته و این روند همچنان ادامه دارد. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

تونی بارتل در بخشی از سخنان خود در کنفرانس مالی سه ماهه فروشگاه گیم استاپ، در رابطه با میزان فروش عنوان Overwatch گفت:

عرضه عنوان Overwatch برای فروشگاه گیم استاپ بسیار مثبت بوده و فروش آن نیز فراتر از انتظارات بوده است.

همان طور که می دانید توزیع نسخه فیزیکی عنوان Overwatch در روز دوشنبه ۲۳ ماه مه( ۳ خرداد) آغاز شده و تا نیمه های شب سه شنبه ۲۴ ماه مه ۲۰۱۶( قبل از آنلاین شدن سرورها در همان روز) ادامه داشت. بر همین اساس آقای بارتل این اقدام شرکت بلیزارد را ستوده و آن را “بسیار مترقی” خطاب کرد. به گفته آقای بارتل، این موضوع سبب شد تا فروشگاه گیم استاپ بتواند قبل از آنلاین شدن سرورهای عنوان Overwatch، به مدت دو روز نسخه های فیزیکی این عنوان را به فروش برساند که در نتیجه، فروش آن ” قابل توجه و فراتر از انتظار” بوده است به طوری که حتی اکتیویژن نیز متوجه تغییر محسوس و قابل توجهی در میزان فروش این عنوان شده است.

همچنین آقای بارتل اعتقاد دارد که در آینده ای نزدیک احتمالا شاهد گستردگی این اقدام( عرضه نسخه فیزیکی بازی های تمام آنلاین)در سایر کشورهایی که صنعت بازی سازی در آن ها جریان دارد، خواهیم بود.

آقای مایکل ماولر، مدیر بین المللی فروشگاه گیم استاپ نیز اضافه می کند که با عرضه نسخه فیزیکی عنوان Overwatch، در سایر کشورهای جهان و به خصوص کشورهایی که در آن ها سرعت دانلود بسیار پایین تر است، شاهد فروش بالای این عنوان بوده ایم. به عقیده ایشان، عرضه دیجیتالی بازی های تمام آنلاین، لطمه بزرگی به کاربران وارد کرده و باعث افت محسوسی در فروش این عناوین می شود. از طرف دیگر، خلاف این قضیه یعنی عرضه نسخه فیزیکی بازی های آنلاین می تواند همانند عنوان Overwatch، نتایج فوق العاده ای را رقم بزند.

عنوان Overwatch هم‌اکنون برروی کنسول های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است و لیست نمرات آن را نیز می‌توانید در این بخش مشاهده کنید. مانند عناوین AAA دیگر، این عنوان نیز شامل آیتم‌هایی می‌شود که می‌توان آن ها را از طریق پرداخت‌های درون برنامه‌ای تهیه کرد. همان طور که می دانید شرکت بلیزارد با توجه به بازخوردهای نسخه بتای محدود این عنوان، تصمیم گرفته است تا حالت رقابتی( Competitive) را از نسخه نهایی این عنوان حذف کرده و نسخه بهبود یافته آن را ماه آینده منتشر کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید