عنوان جدید Absolver از توسعه دهنده‌ای کهنه‌کار

۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۳

استدیو دیوالور دیجیتال از عنوان Absolver پرده‎‌برداری کرده است، بازی آرپی‌جی مبارزه‌ای جدیدی که توسط استدیو اسلوکلپ توسعه داده خواهد شد. با گیمفا همراه باشید.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

توسعه این عنوان به عهده استدیو اسلوکلپ که تیم طراحان، برنامه‌نویسان و هنرمندانش همان اعضای توسعه‌دهنده بازی Watch Dogs و سری Ghost Recon در یوبی‌سافت بوده‌اند، است.

در این تریلر، دو گروه از نقش آفرینان این بازی نشان داده می‌شود. Prospectها که گروهی از لشکر جنگجویان نخبه هستند و Absolvers که برای برقراری ثبات در جهان می‌جنگند.

باتوجه به کنفرانس خبری این بازی، عنوان Absolver ویژگی «جریان در لحظه‌ی نبردها» را دارا خواهد بود که به بازیکنان اجازه می‌دهد که حالتشان میان چهار موضع تاکتیکی را عوض کنند. توانایی‌هایی همچون جاخالی دادن و دفع حمله کردن کلید دوئل‌ها یا نبردهای سه در مقابل سه می‌باشد.

بازیکنان همچنین قادر به انتخاب سلاح نبردشان و تعریف سبک مبارزه‌ی شخصیت‌شان بر اساس آن هستند که همه‌ این حالات مبارزه در بخش نبرد قابل دسترسی خواهد بود.

در نهایت، حالت چند نفره آنلاین، بخش اصلی بازی خواهد بود. همانطور که Prospects و Absolvers همواره در حال مقابله با هم در این جهان هستند، داستانی فوق العاده در ورای اتفاقات و انتخاب‌های شما در جریان است.

این بازی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد. تریلری که در بالا تماشا کردید نمایش مبارزات تن به تن Absolver هاست و ناشر آن استدیو دیوالور دیجیتال اعلام کرده است که در تاریخ ۲۴ خرداد (۱۳ ژوئن) اطلاعات بیشتری از این بازی در شبکه توئیچ به نمایش خواهد گذاشت.

همچون همیشه، مدیر اجرایی دیوالور دیجیتال آقای فورک پارکر بهترین گام برای بالا بردن بازی‌های جدیدش بر می‌دارد.

تمرکز وسیع و جهانی ما بر روی به تصویر کشیدن انسان‌هائیست که می‌خواهند به آدم‌های بدون چهره مشت بزنند. انسان‌های بی نام پنهانی در پشت اینترنت. بازی Absolver روزنه‌ دیجیتال شما برای رهایی از روزمرگی است، کتک زدن آنهایی که در مقابل شما می‌ایستند!

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید