تماشا کنید: تریلر جدید منتشر و از نسخه‌های ویژه Ghost Recon Wildlands رونمایی شد

۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۵

یوبی‌سافت به‌تازگی از بازی جهان‌باز اکشن خود یعنی Ghost Recon Wildlands، یک تریلر جدید منتشر کرد که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید.

در تریلر جدید Ghost Recon Wildlands، وسایل نقلیه زیادی نظیر جیپ، قایق‌های سرعتی، موتور سیکلت و تانک به نمایش گذاشته می‌شود. در تریلر همچنین می‌توان مشاهده کرد که یک سرباز از هلیکوپتر عمل سقوط آزاد را انجام می‌دهد!

یوبی‌سافت همچنین در کنار این تریلر، جزئیاتی از نسخه‌های ویژه Ghost Recon Wildlands را منتشر کرد. توضیحات آن‌ها را در ادامه مشاهده می‌کنید:

  • Deluxe Edition به قیمت ۷۰ دلار: شامل نسخه معمولی و دیجیتالی Deluxe Pack می‌شود که مواردی همچون سلاح Huntsman و موتورسیکلت، سه نشان مخصوص، سه مورد دیگر برای شخصی‌سازی سلاح‌ها و سه آیتم برای شخصی‌سازی شخصیت‌ و یک تقویت‌کننده XP یا همان XP booster را با خود به‌همراه دارد.

موتور سیکلت و اسلحه Huntsman را می‌توان در این تصویر مشاهده کرد

  • Gold Edition به قیمت ۱۰۰ دلار: شامل پک Deluxe و محتوای نسخه سیزن‌پس که به‌ بازی‌بازان اجازه دسترسی به دو گسترش‌دهنده بزرگ و همچنین دو محتوای دیجیتالی انحصاری که ویژگی‌هایی نظیر بسته تجهیزات، یک وسیله نقلیه انحصاری و یک سلاح حماسه‌ای را با خود به‌همراه دارد.
  • Collector’s Edition Standard به قیمت ۱۲۰ دلار، نسخه Deluxe به قیمت ۱۳۰ دلار و نسخه Gold به قیمت ۱۶۰ دلار: شامل نسخه انتخاب شده توسط شما به‌همراه اکشن‌فیگور Santa Muerte و پوسترهای کلکسوینی طراحی شده توسط کن تیلور (Ken Taylor) می‌شود.

اکشن فیگور Santa Muerte

کسانی که بازی را پیش‌خرید کنند هم یک ماموریت‌ اضافی به نام The Peruvian Connection را دریافت خواهند کرد که در بخش توضیحات آن اینگونه گفته شده است:

بازی‌بازان در بین کوه‌های بلند بولیوی به ماموریت خطرناکی می‌روند که باید اتحاد بین Santa Blanca و Peruvian Cartels را از بین ببرند.

Ghost Recon Wildlands در E3 2015 به عنوان اولین بازی جهان‌باز در این سری معرفی شد. این بازی را می‌توان به‌صورت تک‌نفره یا چهارنفره به‌همراه دوستان یا دیگران انجام داد. Ghost Recon Wildlands همچنین در آینده نزدیک بولیوی روایت می‌شود. یوبی‌سافت همچنین با ارتش بولیوی برای پژوهش در این کشور همکاری کرده است.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را در سه کیفیت مختلف دانلود کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید