بهبود مشکلات و رفع باگ های Homefront: The Revolution

۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۱

استدیو دامباتسر ، استدیوی سازنده بازی Homefront: The Revolution در حال کار برروی بهبود مشکلات این بازی می باشد. سازنده بازی تایید کرد که به‌روزرسان عرضه شده در اوایل هفته جاری منجر به برخی تاثیرات غیر عمدی در بازی شده است، این تاثیرات شامل بلاک شدن برخی کاربران پلی استیشن ۴ بوده است.

این استدیو اعلام کرد : “استدیوی ما کاملاً درک می کند که بازیکنان می خواهند در بازی پیشرفت کنند و کل تیم ما در حال کار برروی مشکل اند تا بزودی بزود مشکلات اعلام شده برطرف شوند.”
بر طبق گفته استدیو ، پچ عرضه شده در این هفته مشکل اساسی در این بازی بوجود آورده است تعداد بسیار کمی از کاربران پلی استیشن ۴ این مشکل را تجربه کرده اند. برای برطرف کردن این وضعیت ، این استدیو از کاربران خواست تا فایل های ذخیره خود را برای این استدیو ارسال کنند تا با تحلیل و بررسی آنها متوجه شوند که مشکل دقیقاً کجاست. بر طبق گفته استدیو ، بازیکنان اینکار را انجام داده و فایل های ذخیره خود را در اختیار این استدیو قرار داده اند و بزودی مشکل برطرف خواهد شد.
این استدیو می گوید : “ما تعدادی فایل دریافت کردیم و تیم ما بسیار به رفع مشکل نزدیک شده است و بزودی می توانیم از وقوع آن جلوگیری کنیم. می خواهیم از کسانیکه با ما همکاری کردند و فایل های ذخیره خود و همچنین اطلاعات گران بهایشان را در اختیار ما قرار دادند تشکر کنیم. ما به سختی کار خواهیم کرد تا بتوانیم ضمانت کنیم که پچ بروزرسانی بعدی مشکلات را برطرف خواهد کرد.”
یکی از مشکلات دیگر که توسط بازیکنان گزارش شده است ، مشکل چک پوینت های موجود در نقاط مختلف بازی است که منجر به کاهش سرعت شده است ، در پچ بعدی این مشکل نیز برطرف خواهد شد و تعداد آنها کاهش خواهد یافت.
این استدیو همچنین مشکلاتی را در بسته الحاقی بازی گزارش کرده است که برخی بازیکنان ایکس باکس وان قادر به دریافت محتوای بسته های Spirit  و Liberty  نبوده اند که این مشکل هم اکنون برطرف شده است. اگر همچنان این مشکل را دارید ، این استدیو اعلام کرده است که کافی است محتوا را پاک و دوباره نصب نمایید.
همچنین بسته های الحاقی The Right Kind of School و Supply Line نیز از حالت قفل خارج نمی شوند ، این استدیو در این مورد می گوید : “در حال کار برروی مشکل هستیم تا آن را برطرف نماییم.”
مواردی از مشکل کرش در بازی برروی پلی استیشن ۴ گزارش شده است که سازنده در این مورد می گوید امکان برطرف کردن هشت کرش از ده شرایط کرش وجود دارد که در بیش از ۶۰ درصد پلی استیشن ها گزارش شده اند. در بروز رسانی بعدی نیز این مشکل برطرف می شود.
این بروز رسانی طبق برنامه قبلی در هفته آینده عرضه خواهد شد اما دامباتسر اعلام کرد که تا پیش از آزمایش و گرفتن پاسخ مناسب از آن ، آن را عرضه نمی کند : “نیاز به انجام آزمایش های مختلف و مناسب داریم تا مطمئن شویم مشکلاتی که بازیکنان با آن روبرو بوده اند کاهش یافته و همچنین مشکل جدیدی با ارائه آن ، همچون پچ بروز رسانی قبلی روی ندهد.”
در پایان دامباتسر گفت که این بروز رسانی موجب تقویت و بهبود عملکرد بازی ، مخصوصاً بهبود مشکلات مربوط به فریم ریت می شود.
این بازی از گیم اسپات امتیاز ۵ از ۱۰ را گرفت ، اسکات بتوئرس ، یکی از منتقدان این بازی می گوید : “بخش داستانی بازی بطور قابل توجهی غنی است و جالب اما نیمه پخته است ، یک داستان پر از جای خالی و وجود نارسایی های فنی ، منجر به آن خواهد شد که تجربه کلی ما از آن به حد ناامید کننده متوسط برسد.”

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید