نینتندو به ۵۰۰ طرفدار شانس اجرای بازی The Legend of Zelda کنسول Wii U را می‌دهد

۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۲

نینتندو به ۵۰۰ نفر این فرصت را می‌دهد که به عنوان اولین‌ها در جهان، بازی The Legend of Zelda کنسول Wii U را در فروشگاه نیویورک بازی کنند.
در ۲۲ خرداد که “روز ثبت نام طرفداران” نامیده می شود، اولین ۵۰۰ نفر طرفدار نینتندو که دست بند میگیرند، می توانند آن را با یک بلیط تعویض کنند. این بلیط این امکان را فراهم می کند که در بازه زمانی ۲۵ خرداد تا ۳۰ خرداد در برنامه های در نظر گرفته شده برای این بازی شرکت کنند.

این ۶ روز رایگان از ظهر ۲۵ خرداد شروع خواهد شد، زمانیکه طرفداران می توانند به تماشای گیم پلی بازی The Legend of Zelda ، بصورت زنده در غرفه نینتندو در E3 بپردازند. این اولین بار در جهان خواهد بود ، سپس در ساعت ۳ بعد از ظهر ، ۵۰۰ نفر از طرفداران می توانند نمونه بازی را برای اولین بار شروع کنند. از ۲۵ تا ۳۰ خرداد نیز کارشناسان نینتندو شروع به توضیح دادن در مورد گیم پلی بازی برروی یک صفحه نمایش بزرگ خواهند کرد تا همه بتوانند ببینند و از آن لذت ببرند. برخی طرفداران نیز این شانس را پیدا خواهند کرد که به آنها بپیوندند.

نینتندو تایید کرده است که نسخه Wii U بازی The Legend of Zelda، تنها عنوانی خواهد بود که در همایش E3 سال ۲۰۱۶ قابلیت پخش خواهد داشت.

طبق برنامه ریزی این بازی برروی پلتفورم بعدی نینتندو نیز عرضه خواهد شد که اسم رمز آن NX است، اگرچه نینتندو تایید کرده است که در همایش E3 در مورد آن یا هرگونه سخت افزار جدیدی صحبت نخواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید