بروزرسان ۱٫۲ بازی The Division شخصیت های بازی را بطور اتفاقی حذف می کند

۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۲

پس از عرضه بروزرسان ۱٫۲ بازی The Division با نام Conflict مشکلاتی در برخی سیستم ها دیده شد که بطور مشخص می توان به ناپدید شدن شخصیت ها اشاره کرد. یوبی سافت ضمن تایید این خبر، اعلام کرد که در حال کار برروی راه حل این مشکل است.

کاربران انجمن یوبی سافت و سایت Reddit این مشکل را گزارش کردند و آقای ناچای استپرز از شرکت یوبی سافت در انجمن این شرکت از بازیکنان خواست تا یوزرنیم هایشان را به آنها اعلام کنند تا بتوانند پیرامون این موضوع تحقیق کنند.

این اولین باری نیست که عنوان The Division با باگی نظیر ناپدید شدن شخصیت ها مواجه می شود. یوبی سافت در ماه آوریل اعلام کرده بود که ناپدید شدن شخصیت ها ناشی از خرابی سرور است.

عنوان The Division را می توان به عنوان منبعی از باگ های عجیب و اشتباهات کوچک دانست. در باگی دیگر که در تاریخ ۴ فروردین دیده شد و تا ۲۴ فروردین برطرف نشد ، مشکل قفل شدن در صورت کار با کوله پشتی دیده شده بود.

در کنار باگ ها و مشکلات ایجاد شده توسط بروزرسان ۱٫۲ ، این بروزرسان مرحله جدیدی تحت عنوان Clear Sky به بازی اضافه کرده است که در صورت داشتن لول ۳۰ به بالا می توانید آن را بازی کنید و همچنین شاهد تغییراتی در PvE و سیستم غارت بازی بوده ایم.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید