معرفی نسل جدید محصولات حرفه ای و پرچمدار کولرمستر

۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۶

Cooler Master به عنوان تولید کننده تجهیزات اصلی و جانبی کامپیوتر نسل جدیدی از قطعات حرفه ای با نام Maker را به سبد محصولات خود افزوده است. محصولات خانواده Maker در حال حاضر شامل کیس، پاور و خنک کننده پردازنده می شود که هر سه مورد برای کاربران حرفه ای و High-End وارد بازار می شوند.


تصویر شماره ۱
اولین قطعه، کیس جدید MasterCase Maker 5 نام دارد که یک کیس FreeForm Modular به شمار می رود و امکانات قابل توجهی برای کاربران حرفه ای به منظور مدینگ ارائه می دهد. فن کنترلر، کلید اختصاصی برای روشن یا خاموش کردن دیود های نوری، پورت USB 3.0 و USB Type-C در پنل جلوی کیس Maker 5 مشاهده می شود. فضای داخلی کیس می تواند ۶ عدد فن ۱۴۰ میلی متری را درون خود جای دهد که سه عدد فن LED دار توسط کولرمستر نصب شده است. محفظه مخصوص پاور و دو براکت مخصوص نصب هارد دیسک در قسمت زیرین کیس تعبیه شده که دور از دید کاربران قرار دارد. سه براکت مخصوص نصب هارد دیسک ۳٫۵ اینچی نیز در قسمت بالای کیس وجود دارد که با حذف آن قادر به نصب رادیاتور خنک کننده مایع با ابعاد ۲۸۰ میلی متر خواهید بود.

محصول بعدی خانواده Maker، پاور قدرتمند MasterWatt Maker 1200 است که طراحی متفاوتی نسبت به تولیدات پیشین کولرمستر دارد. با توجه به استاندارد تیتانیوم ۸۰ Plus راندمان ۹۴ درصد توسط پاور دیجیتال ۱۲۰۰ وات کولرمستر ارائه می شود. نسل دوم طراحی سه بعدی مدار، فن ۱۳۵ میلی متری Silencio FP و قابلیت کنترل و مانیتورینگ پاور توسط اپلیکیشن اختصاصی و ارتباط توسط بلوتوث نسخه ۴ از دیگر امکانات پاور جدید کولرمستر به شمار می روند.


خنک کننده جدید MasterAir Maker 8 کولرمستر با بهره گیری از فناوری ۳D Vapor Chamber می تواند به میزان ۱۹ درصد کارایی بهتری نسبت به خنک کننده های متداول با سطح بلاک مسی ارائه می دهد. هشت لوله انتقال حرارت با قطر ۶ میلی متر در خنک کننده Maker 8 به کار رفته که چهار عدد از آنها با نوآوری کولرمستر قابلیت تنظیم ارتفاع دارد. سطح بالایی خنک کننده می تواند بنابر سلیقه کاربر به صورت شیشه ای یا آلومینیومی باشد که در حالت شیشه ای می توانید اجزای داخلی خنک کننده را مشاهده کنید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید