تصاویری جدید از فیلم Kingsglaive: Final Fantasy XV منتشر شد

۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۳

شرکت اسکوئر اینکس به تازگی تصاویری جدید را از فیلم CGI جدید خود با نام Kingsglaive: Final Fantasy XV منتشر کرده است. برای تماشای آنها با ما در ادامه مطلب همراه باشید. 

فیلم CGI اسکوئر اینکس با عنوان Kingsglaive دو ماه پیش بود که معرفی شد. این فیلم به صورت مخفیانه ۳ سال می‌باشد که در دست تولید بوده و تا قبل از عرضه Final Fantasy 15 اکران خواهد شد. این فیلم روایتگر داستان Luna و Regis است و وقایع هم در همان بازه زمانی بازی اصلی جریان دارد.

علاوه بر انتشار تصاویری جدید که همگی به صورت مستقیم از فیلم تهیه‌ شده‌اند، اسکوئر اینکس اطلاعات پس زمینه‌ای را در رابطه برخی شخصیت‌ها ارائه کرده است که به شرح زیر می‌‌باشد:

Nyx Ulric

او قهرمان اصلی فیلم و عضوی از گروه زبده Kingsglaives است. در زمان جنگ وقتی که او پسر بچه‌ای کوچک بود، توسط شاه Regis نجات داده شده و حال Nyx احساس می‌کند که به او مدیون است. او مبارزی فوق‌العادست است که از روابط نزدیکی هم با جادوی خانواده سلطنتی برخوردار است.

Lunafreya Nox Fleuret

او می‌تواند مستقیم با خدایان صحبت کند. این فرد که کاهن Kannagi شناخته می‎شود، مسئول پاکسازی انرژی دنیا است. دورانی که شخصیت نامبرده در بچگی با Noctis گذارنده است برای او مهم و عزیز هستند. Lunafreya قرار بود که عروس شاهزاده در Altissia شود و قصد دارد که با رفتن به منطقه شهری Insomnia، با شاه منطقه Lucis به توافق برسد.

Drautos

او فرمانده Kingsglaive می‌باشد و با سخت‌گیری که نسبت به خود و دیگران دارد، در کنار تلاش‌های فراوان، به چنان مقام و منسبی رسیده است. او استاد Nyx در هنرهای جنگی قلمداد می‌شود.

Libertus Ostium

او بهترین دوست Nyx بوده و هر دو از یک شهر هستند. او شخصیتی درخشان در عین حال کله شق و احساسی دارد.

Luche Lazarus

پس از تبدیل شدن به یکی از رهبران Kingsglaive، او اعتماد افراد ارشد را بدست آورده است.

Crowe Altius 

او دارای قابلیت‌های ویژه‌ای است که یکی از آنها جادو می‌باشد. Crowe بومی Lucis است و به عنوان یک بچه یتیم بزرگ شده. او اعضای Kingslaive را به مانند خانواده خود می‌بیند.

تصاویر بالا در اندازه اصلی که منتشر شده‌اند را همراه با دیگر تصاویر در زیر مشاهده می‌کنید:

KingsGlaive-12 KingsGlaive-14 KingsGlaive-15 KingsGlaive-17 KingsGlaive-18 KingsGlaive-19 KingsGlaive-20 KingsGlaive-27 KingsGlaive-26 KingsGlaive-25 KingsGlaive-24 KingsGlaive-23 KingsGlaive-21

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید