تماشا کنید: تریلر جدید Mighty No. 9 افتضاح است

۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴

تنها یک ماه تا زمان عرضه بازی Mighty No. 9 باقی مانده است و اوضاع این عنوان چندان جالب به نظر نمی‌رسد. تریلر جدیدی هم که به تازگی منتشر شده، جایی برای هیجان و اشتیاق تجربه بازی باقی نمی‌گذارد.

Mighty No. 9 توسط خالق سری بازی Mega Man یعنی کینجی اینافوئه در سال ۲۰۱۳، با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی در سایت کیک استار معرفی شد. عنوانی که قرار بود در سال ۲۰۱۵ عرضه شود، به دفعات تاخیر خورده و سازندگان قول شکنی‌های زیادی در این رابطه که دیگر تاخیری صورت نخواهد گرفت کردند.

ساخت Mighty No. 9 مدتی می‌شود که به پایان رسیده و بالاخره امسال شاهد عرضه آن خواهیم بود. وقتی که مراحل ساخت به پایان می‌رسند، معمولا دیگر نباید نگران چیزی بود اما ظاهرا این مهم برای Mighty No. 9 صادق نیست.

تریلر جدید بازی نامبرده به تازگی منتشر شده است اما بازخوردهای بسیار منفی را از سوی بینندگان دریافت کرده و به شدت کوبیده شده است. زمانی که این مقاله در حال نگارش است، تعداد دسیلاک‌های تریلر در یوتیوب ۸,۶۰۳ عدد هستند که میزان لایک با رقم ۱,۰۸۴ بسیار در برابر آن کمتر است.

تریلری که به آن اشاره کردیم سر تا پا ایراد است؛ گرافیک بد، انیمیشن‌های بسیار زشت در صحنه‌های خارج از گیم‌پلی، گویندگی پوچ و غیره. از طرفی هم مضمون Mighty No. 9 است که سعی می‌کند مانند عناوین قدیمی دهه ۹۰ باشد اما در ارائه چنین چیزی آنچنان موفق نیست. ویدئو را در انتهای مطلب تماشا کنید تا متوجه موضوع شوید.

Mighty No. 9 در ۲۱ ژوئن (مصادف با ۱ تیر) برای پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس ۳۶۰، رایانه‌های شخصی، Wii U و ۳DS منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید