تماشا کنید: گرافیک Blood And Wine به نمایش Witcher 3 در E3 2014 نزدیک است

۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۸

سازندگان عنوان The Witcher 3 نتوانستند گرافیکی را که در دموی E3 2014 نمایش داده شد را در نسخه نهایی پیاده سازند. با این حال، سی‌دی پراجکت‌رد می‌گوید گرافیک Blood And Wine از بازی اصلی بهتر است و دیجیتال فاندری در یک ویدیو جدید فهمیده که گرافیک نسخه رایانه‌های شخصی Blood And Wine به نمایش E3 2014 بسیار نزدیک است.

دیجیتال فاندری افزود که آزمایش واقعی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان انجام خواهد شد چراکه بازی اصلی در کنسول‌ها از مشکلاتی در رنگ‌پردازی اشیاء در زمان عرضه رنج می‌برد و می‌خواهند مطمئن شوند Blood And Wine به‌طور کامل فاقد این مشکلات است گرچه تکنیک جدید سی‌دی پراجکت‌رد که باعث می‌شود میزان بارگزاری بافت‌ها کمتر و کیفیت آن‌ها بالاتر رود می‌تواند این ایراد را بهبود ببخشد. برای نسخه رایانه‌های شخصی، تام مورگان از دیجیتال فاندری، می‌گوید چشم‌انداز بازی برای آخرین به‌روزرسان دنیای Withcer 3 خوب به‌نظر می‌رسد. بخشی از صحبت‌های او را در ادامه می‌خوانید:

در بهترین حالت برروی رایانه‌های شخصی، Toussaint یک شهر زیبا و پر زرق‌وبرق به‌نظر می‌رسد البته این را هم باید در نظر گرفت که تم کلی آن با تم جنگ‌زده و غمگین Novigrad متفاوت است اما آن تراکم بالای جزئیات، رنگ‌های پر جنب‌وجوش و آن Draw Distance گسترده، همگی در Blood And Wine دیده می‌شوند و جزئیات نشان داده شده در E3 2014 را احیا می‌کند.

مورگان این نکته را هم افزود که کیفیت و عملکرد بازی برروی کنسول‌ها هنوز مشخص نیست. او نگران این است که آیا جزئیات خاصی نظیر ترسیم منظره و اشیاء با رزولوشن بالا در پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان وجود دارند یا خیر!

در ادامه می‌توانید ویدیوی تهیه شده توسط دیجیتال فاندری را تماشا کنید:

تماشا به‌صورت آنلاین:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

The Witcher 3: Blood and Wine در ۳۱ مه (سه‌شنبه ۱۱ خرداد) برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد و نمرات آن را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید