گزارش – No Man’s Sky تاخیر خورد

۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۵

عنوان موردانتظار هلو گیمز یعنی No Man’s Sky با تاخیری در عرضه خود روبه‌رو شده است. طبق گزارشات اخیر برای تجربه No Man’s Sky برروی پلی استیشن ۴ و رایانه‌ شخصی خود باید مدت بیشتری را صبر کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

دو منبع خبر تاخیر No Man’s Sky را می‌دهند. طبق گزارشات، No Man’s Sky تا بعد یا هنگام ماه جولای یا آگوست عرضه نمی‌شود. منبع دوم که یکی از فروشندگان گیم استاپ بوده است چنین گفته که آن‌ها لوازم و پوسترهای تبلیغاتی No Man’s Sky را با تاریخ انتشار قبلی خود دریافت کردند اما سپس شرکت سازنده به آن‌ها اعلام کرده که تاریخ روی پوسترها درست نیست و به‌جای تاریخ دقیق پیشین، جمله “به‌زودی منتشر می‌شود” را بزنند. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

پیش‌تر عنوان No Man’s Sky قرار بود در ۲۱ ژوئن (سه‌شنبه ۱ تیر) برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. علاوه بر نسخه ۶۰ دلاری استاندارد این عنوان، سونی یک نسخه محدود ۸۰ دلاری را نیز برای کنسول پلی‌استیشن ۴ معرفی کرده است. استودیوی هِلو گیمز و  iam8bit نیز قصد دارند با همکاری یکدیگر نسخه اکسپلور را با قیمت ۱۵۰ دلار برروی رایانه‌های شخصی منتشر کنند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید