کویی تکمو در کنفرانس E3 2016 از یک بازی فوق سری رونمایی می کند

۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۲

شرکت کویی تکمو، امروز برنامه خود را برای حضور در کنفرانس E3 2016 اعلام کرد. این شرکت قصد دارد تا علاوه بر نمایش تریلر ها و انتشار اطلاعات جدید از عناوین NiOh و Attack on Titan از یک بازی فوق سری دیگری نیز رونمایی کند که احتمال می رود این پروژه فوق سری، نسخه جدید عنوان Dynasty Warriors باشد. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در برنامه شرکت کویی تکمو در کنفرانس E3 2016، بار دیگر شاهد نمایش هایی از نسخه آزمایشی آلفای NiOh و انتشار اطلاعات و جزییات جدیدی از این عنوان خواهیم بود. به علاوه، عنوان Attack on Titan نیز در این کنفرانس و برای اولین بار در آمریکای شمالی، بر روی کنسول پلی استیشن ۴ قابل بازی خواهد بود.  همچنین کویی تکمو اعلام کرده است که قصد دارد تا در کنفرانس E3 2016 از یک عنوان(پروژه) فوق سری دیگری نیز رونمایی کند. کمتاسفانه این شرکت به جزییات بیشتری در رابطه با عنوان جدید خود اشاره نکرد اما احتمال می رود که این عنوان فوق سری، نسخه جدید عنوان Dynasty Warriors باشد که آخرین نسخه آن یعنی Dynasty Warriors 8، در سال ۲۰۱۳ برای کنسول های نسل هفتم و در سال ۲۰۱۴ نیز برای کنسول های نسل هشتم و رایانه های شخصی منتشر شد.

عنوان Attack on Titan در تاریخ ۳۰ آگوست(اوت) ۲۰۱۶(سه‌شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵) و عنوان NiOh در تاریخ نامشخص در سال ۲۰۱۶ برای کنسول پلی استیشن ۴ در دسترس خواهند بود. کنفرانس E3 2016 نیز در تاریخ ۱۴ تا ۱۶ ژوئن( ۲۵- ۲۷ خرداد ماه ۱۳۹۵) در شهر لس آنجلس برگزار می شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید