شایعه: پوستر رسمی، اطلاعات جدید و تاریخ انتشار Titanfall 2 به بیرون درز کرد

۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۹

یکی از مدیران سایت رد دیت با نام ilovegoogleglass، امروز اطلاعات جدیدی از عنوان Titanfall 2 همراه با پوستری از این عنوان را منتشر کرده است و به گفته منابع این شخص، عنوان Titanfall 2 در ماه اکتبر منتشر خواهد شد. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در حالی که شایعات پیرامون تاریخ انتشار عنوان Titanfall 2 روز به روز بیشتر می شود؛ اما هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این عنوان مشخص نشده است. اما به تازگی یکی از مدیران سایت رد دیت اطلاعات جدیدی از این عنوان را منتشر کرده است که به شرح زیر می باشد:

اطلاعات جدیدی از بازی Titanfall 2 به دست من رسیده است و من نیز تصمیم گرفتم تا آن را در سایت با شما به اشتراک بگذارم. بازی در ماه اکتبر منتشر می شود و باید بگویم تبلیغ Titanfall 2 روی برخی از محصولات شرکت Mountain dew(تصاویری از این محصول با تبلیغ عنوان Titanfall 2 در شبکه های اجتماعی منتشر شده است) معتبر و قانونی است. قابلیت های خلبانی جدیدی از جمله قابلیت استفاده از قلاب به بازی اضافه شده و به گفته منابع، این قابلیت کاربرد گسترده ای خواهد داشت. به عنوان مثال می توانید به وسیله قلاب، از فواصل دور به راحتی وارد تایتان ها شوید یا آن را به سمت دشمنانی که بین زمین و هوا معلق هستند پرتاب کرده و آن ها را به طرف خود بکشانید. در نهایت به وسیله این قابلیت حرکات پارکور در بازی نیز ساده تر، گسترده تر و جذاب تر خواهند شد. یکی از هدایای پیش خرید عنوان Titanfall 2، سلاحی به نام Violator خواهد بود. نقشه های بخش چند نفره نسبت به نسخه قبل بسیار وسیع تر خواهند بود و این بدین معنی است که بازیکنان بیشتری در هر نقشه می توانند با یکدیگر رقابت کنند. قسمت سمت چپ این پوستر نیز تصویر نهایی(باکس آرت) روی جلد عنوان Titanfall 2 خواهد بود.

این شخص همچنین پوستری را از عنوان Titanfall 2 منتشر ساخته است که به گفته وی قسمت سمت چپ آن،  تصویر نهایی(باکس آرت) روی جلد عنوان Titanfall 2 خواهد بود. اگرچه به نظر می رسد که پوستر زیر، تصویر رسمی و معتبری از عنوانTitanfall 2 باشد، اما تا زمانی که چیزی به صور رسمی اعلام نشود نمی توان هیچ کدام از این شایعات را معتبر دانست. شما می توانید تصویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید