تصاویر جدید Vampyr دوگانگی یک پزشک/خوش‌آشام را نشان می‌دهند

۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۱

فوکس هوم اینتراکتیو تصاویری جدید را از تازه‌ترین ساخته استودیو دونت‌نود یعنی بازی Vampyr منتشر کرده است؛ بازی که قهرمان آن علاوه بر پزشک بودن، یک خون‌آشام می‌باشد. برای تماشای تصاویر و مرور جدیدترین جزئیات ازعنوان نامبرده، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

وقایع بازی Vampyr در سال 1918 و شهر لندن دنبال می‌شود و بازیکنان در آن هدایت نقش شخصیتی به نام  Dr. Jonathan Reid را بر عهده خواهند داشت. این فرد که به تازگی تبدیل به یک خون‌‌آشام شده، یک پزشک است و در مسیری دوگانه‌ بین برطرف کردن نیازهای هیولاهای درون خود و قسمی که به عنوان یک پزشک خورده در مانده است.

توضیحات رسمی این عنوان بدین شرح است:

در حالی که شهر لندن به بیماری Spanish Flu دچار شده است، اولین واکنش شما به عنوان یک پزشک، کمک‌رسانی در شفاء دادن مردم می‌باشد … اما این ممکن نیست که نسبت به طبیعت وحشیانه Vampyr درون خود بی تفاوت بمانید.

به عنوان یک Vampyr شما بایستی مردم را برای بقا خود قربانی کنید. برای اینکه بتوانید پیشرفت کنید، تغذیه کردن از خون مردم کار معمول شما خواهد بود و این مهم در نهایت، منجر به آزادسازی قدرت‌های ماورایی Vampyr خواهد شد که همگی آنها برای بقا، مبارزه و متقاعد کردن دیگران لازم هستند.

در بازی Vampyr، تصمیمات شما بی نتیجه نخواهند ماند؛ به قتل رساندن هر فرد تاثیرات خودش را بر روی لندن خواهد گذاشت و شما باید با نتیجه کارهای خود روبرو شوید.

Vampyr در سال 2017 برای ‌اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های عرضه می‌شود. اطلاعت بیشتری از این عنوان در نمایشگاه E3 2016 منتشر خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید