تماشا کنید: تریلر زمان عرضه بسته گسترش‌دهنده Blood and Wine

۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۱

استودیو سی‌دی پراجکت رد تریلر زمان عرضه آخرین بسته گسترش‌دهنده بازی The Witcher 3: Wild Hunt با نام Blood and Wine را منتشر کرده است. برای تماشای آن با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

سازنده این عنوان در توضیحات خود پیرامون آخرین سفر قهرمان بازی یعنی Geralt of Rivia در Blood and Wine گفته است:

برای آخرین بار در نقش هیولاکش حرفه‌ای با نام Geralt of Rivia ظاهر شوید و در سرزمینی دور دست Toussaint، که از جنگ در امان مانده است، حقایق هیولایی مخوف که پادشاهی را به خطر انداخته است بر ملا کنید.

در این تریلر شما شاهد Toussaint خواهید بود؛ سرزمینی بسیار زیبا و آباد که رازهایی مرگبار و موجوداتی وحشتناک را در پشت پرده خود مخفی کرده است. راوی تریلر در این باره می‌گوید:

نگذارید آنها شما را فریب دهند که این صرفا یک قرارداد دیگر است. این سرزمین هیچ وقت چنین شیطان غیرقابل توصیفی را به خود ندیده.

Blood and Wine در تاریخ ۳۱ مه (مصادف با ۱۱ خرداد) برای پلی‌استیشن 4، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این دومین بسته گسترش‌دهنده بازی The Witcher 3 بعد از Hearts of Stone قلمداد می‌شود که در اکتبر 2015 منتشر شد.

این بسته دارای بیش از 90 ماموریت جدید، 40 مکان مهم و دیدنی است. طبق توضیحات سازندگان، Blood and Wine به طور کلی 30 ساعت گیم‌پلی را ارائه می‌کند.

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید