پوشش خبری زنده یوتیوب از کنفرانس‌های خبری E3

۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۲

برای دومین سال پیاپی، یوتیوب پوشش خبری خاص خودش را از این نمایشگاه مهم رسانه‌ای خواهد داشت. با گیمفا همراه باشید.

سال پیش یوتیوب چیزی بیشتر از پخش زنده کنفرانس خبری E3 داشت. این شرکت وابسته به گوگل پوشش لحظه به لحظه این کنفرانس از لحاظ اول شروع آن آغاز کرد و صحنه‌ خاص خودش را با حضور جف کیلی در صحبت با توسعه‌دهنده ها و گیم‌پلی بازی های رونمایی شده گذراند.

در نمایشگاه E3 امسال، یوتیوب با چینش خودش را بازگشته است. صفحه‌ رویدادها، ویژگی جدید بخش یوتیوب گیمینگ است که با نمایش E3 کلید خواهد خورد.

پخش جدید یوتیوب گیمینگ از ۱۲ خرداد (اول ژوئن) فعال خواهد شد. که تمام پخش‌‌های زنده و اطلاعیه‌ها را در یک مکان جمع خواهد کرد و در دسترس عموم قرا خواهد داد.

پوشش خبری از یکشنبه ۲۳ خرداد (۱۲ ژوئن) با کنفرانس خبری استدیوهای بتسدا و EA آغاز خواهد شد. که درهای نمایش آن از دوشنبه ۲۴ خرداد (۱۳ ژوئن) بر روی مخاطبان باز خواهد شد. پوشش خبری یوتیوب از این رویداد مهم دنیای بازی از ساعت ۸:۳۰ بعد از ظهر به وقت تهران آغاز خواهد شد.

این پوشش زنده شامل ارائه تمام ناشران، همچنین برنامه نینتندو تری‌هاوس برای نسخه جدید The Legend of Zelda در روز یکشنبه می‌شود.

صحنه‌ ۱۲ ساعته جف کیلی از این کنفرانس خبری نیز هماننده سال پیش بازگشته است. که شامل مصاحبه با توسعه‌دهندگان، دمو های زنده و مهمانان ویژه می‌باشد.

نمایشگاه رسانه و تجارت E3 بزرگترین نمایشگاه صنایع مربوط به بازی‌های رایانه‌ای در تاریخ ۲۵ الی ۲۷ خرداد در لس آنجلس برگزار خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید