خالق Gears of War بازی مورد علاقه خود در این سری را مشخص کرد

۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۶

کلیف بلزینسکی که به عنوان خالق تمامی عناوین سری Gears of War پیش از ترک اپیک در سال 2012 شناخته می‌شود، به‌تازگی بازی مورد علاقه خود در این سری را مشخص کرد.

بلزینسکی در مصاحبه خود با IGN گفت Gears of War 3 که در سال 2011 برروی کنسول ایکس‌باکس 360 منتشر شد، بازی مورد علاقه او در این سری بوده است.

بلزینسکی در این رابطه گفت:

مردم Gears of War 1 را بهترین نسخه در این سری می‌دانند. من شخصا فکر می‌کنم Gears of War 3 بهترین در این سری است. آن زمان بود که ما همه چیز را بهبود بخشیدیم و سرورهای اختصاصی برای بازی در نظر گرفتیم و کلا همه چیز! ما حالت‌ها و شخصیت‌های مختلفی را برای بازی به‌همراه شخصیت‌های مونث در جنگ قرار دادیم… عالی بود.

بلزینسکی در ادامه مصاحبه همچنین از چالش منحصر به‌فرد ساخت Gears of War 2 سخن گفت:

یک سندرم کلاسیک نوآوری در Gears of War 2 وجود داشت که اگر تغییرات زیادی ایجاد کنید، بازی را خراب خواهید کرد؛ اگر چیزی را هم تغییر ندهید، می‌گویند که فقط Gears of War 1.5 ساختند. بنابراین چه انجام می‌دادید و چه انجام نمی‌دادید، در هر صورت سرزنش می‌شدید.

بلزیسنکی اکنون در استودیوی مستقل خود یعنی باکس‌کی برروی بازی شوتر LawBreakers کار می‌کند که به‌صورت انحصاری برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

مایکروسافت در سال 2014 امتیاز ساخت Gears of War را از اپیک به‌دست آورد. نسخه بعدی این سری، Gears of War 4 خواهد بود که در 11 اکتبر (سه‌شنبه 20 مهر) به‌صورت انحصاری برروی ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود. بازی توسط استودیوی کوالیشون، زیر نظر کارگردانی راد فرگسون در دست ساخت قرار دارد که مالک آن هم مایکروسافت است؛ فرگسون زمانی که امتیاز ساخت این سری در دست اپیک بود، تجربه کار برروی آن را داشت.

در اوایل ماه جاری، سویینی به عنوان رئیس استودیوی اپیک، گفت اگر Gears of War 4 قرار بود توسط آن‌ها ساخته شود، 100 میلیون دلار یا بیشتر را برای آن هزینه می‌کردند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید