Uncharted 4 – سونی به کسانی که بازی را پلات کنند هدیه می‌دهد

۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۵

به‌دست آوردن تمامی تروفی‌ها در Uncharted 4 نه تنها به شما Platinum Trophy را می‌دهد، بلکه سونی هم یک هدیه بسیار جالبی را به شما تقدیم می‌کند.

یکی از کاربران رِدیت به نام unique-، به‌تازگی تصویری را به اشتراک گذاشت که سونی آن را به علت پلات کردن Uncharted 4 به او ارسال کرد. این هدایا شامل تصویر هنری زیر می‌شود که یکی از محتویات نسخه کالکتور بوده و برروی آن به شخص بازی‌باز برای چنین دستاوردی تبریک گفته شده است. برخی از کاربران در بخش نظرات می‌گویند چنین ایمیلی را دریافت نکرده‌اند و دلیل آن مشخص نیست.

این اولین باری نیست که بازی‌بازان برای پلات کردن یک بازی، هدایایی دریافت می‌کنند. عنوان Bloodborne یک گام به جلو برداشت و به کسانی که موفق به دریافت تمامی تروفی‌ها می‌شدند، یک تم ویژه پلی‌استیشن 4 هدیه می‌داد.

پلات کردن بازی Uncharted 4 نمی‌تواند کار آسانی باشد (البته یک‌سری نقاط ضعفی وجود دارد تا تروفی‌ها را راحت‌تر به‌دست آورید). برخی از تروفی‌های Uncharted 4 شامل به پایان رساندن بازی در کمتر از 6 ساعت، به اتمام رساندن آن در Crushing (بالاترین درجه سختی) و پیدا کردن تمامی گنج‌های پنهان در بخش داستانی می‌شود.

Uncharted 4 از لحاظ فروش بسیار قدرت‌مند و خوب ظاهر شد و در هفته اول توانست بیش از 2.7 میلیون نسخه به فروش برساند که این عدد شامل نسخه‌های دیجیتالی و فیزیکی هم می‌شود.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید