انتشار Pac-Man 256 برای کنسول‌ها و استیم در ماه آینده

۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۴

بر اساس اعلامیه نمایندگی اروپایی استدیو باندای نامکو انترتینمنت، عنوان Pac-Man 256 در ماه آینده برای پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. با گیمفا همراه باشید.این انتشار که برای ۱ تیر (۲۱ ژوئن) برنامه‌ریزی شده است. درگاه تلفن همراه این بازی نیز حالت چند‌نفر مکانی را فعال خواهد کرد.

Pac-Man 256 در ۱ تیر (۲۱ ژوئن) منتشر خواهد شد. همانطور که در ویدئو زیر نیز مشاهده می‌کنید، این عنوان پورت شده از موبایل، دارای قابلیت co-op محلی نیز است.

دانلود با کیفیت ۳۶۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

در نسخه کنسول و استیم این بازی تا چهار بازیکن می‌توانند حول یک هزارتو بگردند و از دست ارواح و باگ‌های خروشان فرار کنند. این بازی همچنین ویژگی به اشتراک گذاری اجتماعی و پوسته‌های فرعی را اضافه خواهد کرد و قیمتی معادل ۴.۹۹ دلار خواهد داشت.

این بازی توسط خالقان عناوین Crossy Road، Hipster Whale و ۳ Sprockets توسعه داده شده است و موفقیتش را سال پیش بعد از انتشار Pac-Man 256 برای آی‌اواس و اندروید کسب کرد. بازی بر اساس مشکل (glitch) بزرگ نسخه اصلی Pac-Man در ۲۵۶امین سطح (Level) از بازی ساخته شده است که در آن مرحله بازیکنان از ادامه بازی باز می‌ماندند.

 

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید