تلاش سازندگان ماد برای آوردن سیاتل به Fallout 4

۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۸

یک تیم ۱۸ نفره در حال کار بر روی مادی بلند پروازانه هستند که منطقه‌ی جدیدی به دنیای Fallout 4 معرفی خواهد کرد. هرچند که چندین سال تا اتمام آن فاصله دارند. با گیمفا همراه باشید.

این ماد که Fallout Cascadia نامیده می‌شود در شهر سیاتل بعد از آخرالزمان واقع شده است و مشتاقانه نقشه‌ای به شما نشان می‌دهد که نقریباً اندازه Fallout 3 می‌باشد اما با ماموریت‌ها و مکان‌های قابل کشف بیشتری نسبت به بسته‌ قابل دانلود با نام Far Harbor که بتازگی منتشر شده است. همچنین این ماد بصورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت.

کار بر روی پروژه‌ی Fallout Cascadia از شش ماه پیش آغاز شده است اما به کمک Creation Kit که بتازگی در نسخه بتای رایانه‌ شخصی در دسترس قرار گرفته است، کار شدت گرفته است و این تیم مایل به اطلاع‌رسانی پروژه خود هستند.

با این حال این تیم، انتشار آن را چندین سال بعد تخمین زده‌اند. چندین سال بعد می‌تواند آنقدر دور باشد که اطمینانی ازاجرای این ماد بر روی کنسول‌ها وجود ندارد. این تیم تصمیم گرفته‌اند که ماد را از طریق وب سایت Bethesda.net به اشتراک بگذارند تا ماد در دسترس کنسول‌ها نیز قرار بگیرد.

Fallout Cascadia از لحاظ زمانی قرار است چندین دهه بعد از Fallout 3، Fallout: New Vegas و Fallout 4 قرار بگیرد. سازندگان ماد در نظر دارند که مکان‌های آشنای سیاتل و اطراف شهر همچون جزیره‌های مرسر، ردموند و بِلویو را به ماد اضافه کنند.

تیم سازندگان، اخبار روند توسعه خود را در اختیار شبکه‌های اجتماعی همچون ردیت، یوتیوب، توئیتر و فیس‌بوک قرار می‌دهند. امکان کمک داوطلبانه برای تیم سازندگان ماد وجود دارد و در این لینک می‌باشد، اما هم‌اکنون به دنبال صداپیشه نیستند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید