اینافونه شرکت جدیدش را راه اندازی می کند

۲۶ آذر ۱۳۸۹ - ۱۶:۱۰

در ابتدای سال کیجی اینافونه به راحتی شروع یه انتقاد از کپکام کرد و گفت که این ناشر “جهانی شدن را کاملا جدی نمی گیرد”. اکنون او این شانس را در اختیار دارد تا نشان دهد که منظور و هدفش چه بوده است.
پس از اینکه او از سمت مسئول بخش تحقیق و توسعه کمپانی Capcom استعفا داد ، اکنون قصد دارد تا کمپانی جدید خود را راه اندازی کند .

بر اساس گزارش Siliconera یک تحلیل کننده ژاپنی در صفحه توییتر خود اعلام کرده که شخص اینافونه یک کمپانی جدید با نام Comcept را راه اندازی می کند . در این پست اطلاعات بیشتری در باره شرکت Comcept بیان شده است . یکی از این موارد این است که اینافونه تا کنون کارت های ویزیتی را به چاپ رسانده که نام شرکت بر روی آنها دیده می شود . تا به این تاریخ هیچ خبری درباره این شرکت در بلاگ اینافونه ثبت نشده است .

تا پیش از استعفا اینافونه بر روی روند غربی سازی بازی های کپکام نظارت می کرد . از جمله استودیوهایی که با او همکاری کرده اند استودیوی سوئدی GRIN ( برای ساخت بازی Bionic Commando ) و استودیوی کانادایی Blue Castle ( برای ساخت بازی Dead Rising 2 ) می باشند . در ابتدا او در سال 1980 به عنوان یک طراح گرافیک وارد شرکت کپکام شد و اولین بازی که بر روی آن کار کرد اولین شماره Street Fighter بود . پس از آن او به سراغ طراحی شخصیت برای بازی Mega Man رفت و سپس بر روی ادامه های پرتعداد این سری بازی کار کرد . البته در آخر از سمت تهیه کنندگی این سری بازی ها کنار کشید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید