Destiny – بازیکنان Crucible با اتصال اینترنت ناپایدار بن موقت می‌شوند

۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۲

Destiny یک بازی آنلاین است و لازمه آن، یک اتصال اینترنت مناسب می‌باشد. استودیو بانجی دائم در تلاش است تا تجربه‌ای روان را برای تمامی بازیبازان عنوان نامبرده رقم بزند اما یک مورد دیگر از عهده آنان خارج است که مربوط به اتصال اینترنت ضعیف کاربران می‌باشد. از این رو دیگر چاره‌ای برای بانجی باقی نمی‌ماند که جلوی این مهم را بگیرد.

بعضی از بازیکنان Destiny اخیرا در حال دریافت یک پیام اخطار از سوی بانجی به متن زیر هستند که در رابطه با نامناسب بودن وضعیت اینترنت آنها هشدار می‌دهد:

this account has a consistently unstable internet connection which is affecting other players. If this continues, the account may be temporarily restricted from the Crucible

این حساب کاربری به طور دائم دارای یک اتصال اینترنت ناپایدار است که این مسئله بر روی دیگر بازیکنان تاثیر می‌گذارد. اگر ادامه پیدا کند، به طور موقت از حضور حساب کاربری در Crucible ممانعت به عمل خواهد آمد.

به طور کلی و خلاصه، این سیاست بانجی در حال حاضر است: با اینترنت نامناسب حضور پیدا نکنید که هم تجربه بازی برای خودتان خراب شود و هم بقیه؛ در غیر این صورت برخورد صورت خواهد گرفت.

از طرفی این مسئله کاملا درست است و نباید فردی با اینترنت نامناسب، مزاحمتی برای تجربه دیگران به وجود بیاورد اما از طرفی دیگر گاهی دسترسی به اینترنت خوب به دلایل مختلف ممکن نیست. حال این وسط بازیباز هم پول محصول را داده است و نمی‌تواند آن را تجربه کند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید