تماشا کنید: مقایسه نسخه رایانه‌های شخصی و بازسازی شده Return to Arkham برروی کنسول‌ها

۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۵

بازی Batman: Return to Arkham که نسخه‌های بازسازی شده دو عنوان Batman: Arkham Asylum و Batman: Arkham City را با خود به‌همراه دارد، طی روزهای گذشته به‌صورت رسمی معرفی شد. از آن زمان تاکنون، تصاویری از مقایسه نسخه اصلی و بازسازی شده آن انتشار یافت. حال یکی از کاربران یوتیوب تصمیم گرفته مقایسه متفاوتی را تهیه کند. او ویدیوی مقایسه نسخه اصلی بازی برروی رایانه‌های شخصی و بازسازی شده برروی کنسول‌ها را به اشتراک گذاشته است.

کانال Batman Arkham Videos در یوتیوب ویدیوی جدیدی را برای مقایسه نسخه‌های اصلی دو عنوان Batman: Arkham Asylum و Batman: Arkham City برروی رایانه‌های شخصی و بازسازی شده آن‌ها برروی کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان را منتشر کرده است.

این ویدیو بسیار خوب به‌نظر می‌رسد و می‌تواند به شما کمک کند تا بیشتر متوجه تغییرات نسخه‌های ساخته شده این دو عنوان برروی موتورهای آنریل انجین 3 و نسخه چهارم این موتور شوید.

در ادامه می‌توانید ویدیوی مقایسه‌ای را تماشا کنید:

تماشا به‌صورت آنلاین با کیفیت 480p:

دانلود با کیفیت 1080p

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

Batman: Return to Arkham در ۲۹ جولای (جمعه ۸ مرداد) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود. شما می‌توانید تریلر معرفی و تصاویر آن را در اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید