نمایش محتویات جدید از Gears of war 4 در 2016 E3| فیل اسپنسر از برنامه مایکروسافت برای E3 می گوید

۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۴

کمتر از یک ماه تا کنفرانس E3 2016 زمان باقی مانده است و روز گذشته نیز شرکت مایکروسافت، پیش نمایش داخلی کاملی از برنامه خود در E3 2016 اجرا کرده و راد فرگوسن رییس استودیوی کوالیشن نیز در حاشیه این برنامه گفته است که در E3 2016، شاهد نمایش محتویات جدیدی از بازی Gears of war 4 خواهیم بود. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

کنفرانس E3 2016 نزدیک است و تمامی شرکت ها از جمله مایکروسافت در روزهای گذشته برنامه کامل خود را برای این کنفرانس اعلام کرده اند و به نظر می رسد امسال E3 بسیار داغی را پیش رو خواهیم داشت. به گفته فیل اسپنسر، مدیر اکس باکس، روز گذشته شرکت مایکروسافت برای آمادگی هرچه بیشتر، پیش نمایش داخلی کاملی از برنامه خود در E3 2016 اجرا کرده است. فیل اسپسنر در این رابطه و در شبکه های اجتماعی گفت:

کارهای زیادی هست که باید انجام شود و هنوز صد در صد آماده این کنفرانس نیستیم اما در نهایت برنامه(نمایش) ما در حال تکمیل و آماده شدن هست

در بالای این پست نیز راد فرگوسن، مدیر استودیوی کوالیشن، از نمایش محتویات جدیدی برای عنوان Gears of war 4 در کنفرانس E3 2016 خبر داد و گفت:

روز خوبی بود و برای اولین بار شاهد نمایش کامل کنفرانس مایکروسافت در E3 2016 بوده ایم؛ هنوز کارهای زیادی داریم اما در نهایت نمایش آماده و تکمیل می شود.

بی صبرانه منتظریم تا ببینیم شرکت مایکروسافت چه برنامه ای دارد و چه سوپرایزهایی را برای کاربران اکس باکس و رایانه های شخصی آماده کرده است. امیدواریم در میان برنامه های این شرکت حتما شاهد اطلاعات، جزییات و نمایش های جدیدی از عنوان Scalebound نیز باشیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید