ده سال از خبر معرفی قسمت سوم Half-Life 2 می‌گذرد

۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۹

یک دهه پیش بود که شرکت ولو رسماً خبر معرفی قسمت سوم Half-Life 2 را منتشر کرد و مخاطبان همچنان چشم انتظار استدیو ولو برای عمل به قولش هستند. با گیمفا همراه باشید.

اگر یادتان باشد در چهارم اردیبهشت 1385 (24 مه 2006) بود که استدیو ولو بروزرسانی سومین قسمت Half-Life 2 را در دست توسعه توصیف کرد. در آن زمان، گفته می‌شد که «این قسمت آخرین بخش از سه گانه‌ای خواهد بود که با کریسمس 2007 پایان خواهد یافت.»

عنوان Half-Life چیزی حدود هفت سال است که خبری از آن نیست. با قسمت دوم Half-Life 2 که در سال 2007 منتشر شد، طرفداران سال‌ها منتظر انتشار دنباله‌ی بعدی آن هستند. اما با گرایش استدیو ولو به آرام کار کردن -بدون در نظر گرفتن این مسئله که هیچ گونه خبری از توسعه این بازی در رسانه‌ها پخش نشد- وضعیت این عنوان بسیار ناواضح است.

در سال 2012 رئیس ولو در تلاش برای توضیح انتظار نسخه بعدی گفت:

مشکل این است، ما فکر می‌کنیم توصیف مشکلات و چالش‌هایی که پیش رویمان هست می‌تواند بیشتر از سکوت مردم را دیوانه کند. این سکوت تا زمانی خواهد بود که ما بتوانیم خبر قطعی در مورد اتفاق بعدی بدهیم.

استدیو ولو پشتیبانی هدست اکیولس ریفت را برای Half-Life 2 در سال 2013 عنوان کرده بود. در اسفند ماه (مارس) امسال، وانگ به عنوان رئیس اچ‌تی‌سی در بیانیه‌ای مبهم اعلام کرد:

ما در حال همکاری با Half-Life هستیم و من فکر می‌کنم… امیدوارم! امیدوارم اینطور بشه!

سپس او سریعاً به نظرش در مورد همکاری با Half-Life بازگشت و گفت:

اشتباه من در خصوص اشاره به همکاری با ولو در خصوص بازی خاصی را ببخشید.

هم اکنون ویدئویی که توسط یکی از طرفداران ساخته شده و پرداخته ذهن او از داستان قسمت سوم است، تنها چیزی است که ما از این نسخه در دست داریم.

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Eternal9400 گفت:

  هر چند فنش نیستم اما تجربه سری اول و اپیزود اول سری دوم رو دارم، بازی خوش ساختی بود واقعا جای اینجور بازی حس میشه Wink

  0
  0
 • In Love In Love In Love In Love
  اینهمه بازی رو کنسول انجام دادم یه طرف
  half life و the last of us و uncharted 4 هم یه طرف. واقعا این سه عنوانو تجربه کردم فوق العادن هر سه تاشون

  0
  0
 • master_hate گفت:

  اکثر دوستان نسخه ی دو رو تجربه کردم ولی من بعد از بازی کردن half life 1 فهمیدم که بازی یعنی چی…
  حتی با گذشت تقریبا 20 سال هنوزم بازی زیبایی بود مخصوصا باس فایت آخرش nihilanth که خودش هفت خان رستمو داشت واسه کشتن یا کلآ مراحلی که تو سیاره xen بود خیلی عالی کار شده بود…
  خیلی ساله که بازی مثه اون بازی نکردم …
  آخرین بازی که منو یه خورده یاد half life انداخت portal بود…
  البته دوستان بدونن که جهان بازی پرتال و هف لایف یکی هست و حتی در یه جا cave johnson موسس apracture شروع میکنه به بد و بیراه گفتن به black mesa …

  0
  0
 • ahmad_final گفت:

  ای خدا چه دوران خوبی بود دوران هالف لایف 1 و 2 و اپیزوداش
  بزرگترین آرزوی گیمی من ادامه ی این بازیه
  اگرم نمیسازن کاش یه انیمیشنی سریالی فیلمی چیزی بسازن حداقن

  0
  0
 • kasra h47h گفت:

  من سالها گیمر بازی half life بودم و همه نسخه هاشو بازی کردم hl1 به نظر من که بهترین بود و الانشم هست ولی وقتی بازی black mesa اومد دیگه فک نکنم کسی سراغ hl1 بره چون black mesa یکی از بهترین گرافیک رو داشت که بازی hl1 رو بازسازی کرده بودن در اون بازی پیشنهاد میکنم بازیش کنید half life 2 یک شاهکار از طرف والو بود و من خودم این بازیو تا اپیزود ۲ پنجاه بار به آخر رسوندم الان هم بازیش میکنم hl2 هیچوقت فراموش نمیشه برای من ولی متاسفانه تو این سالهای جدید half life رو کسی نمیشناسه و باید بگم ناراحت کنندس….
  والو هم بعد از این که بازی بلک میسا رو ساخت نشون داد که میتونه hl3 هم بسازه ولی والو مشکل موتور گرافیکی سورس رو داره که من زیاد درباره اش نمیدونم اگه شما call of duty بازی کرده باشید به حرکت آدماش نگاه کنید خیلی طبیعی هستند و والو مشکل حرکت آدمارو داره ولی بزودی حلش میکنه…
  والو اگه بخواد hl3 رو نسازه دل خیلیارو میشکونه ولی نمیخواد اینکارو بکنه و داره سعیشو میکنه تا یه بازی خلاقانه تر و خیلی بهتر بسازه.. اگه والو بتونه hl3 رو بسازه این بازی مثل hl2 یه شاهکار جدید و خیلی بهتر از بازیهای جدید بشه ولی من از دو چیز میترسم یکی اینکه والو hl3 رو نسازه و یکی اینکه والو موتور جدید گرافیکی سورس رو نتونه خیلی جالب بسازه و hl3 گرافیکش مثل بازی black mesa بشه…
  به هرحال امیدوارم والو hl3 رو خیلی خوب بسازه و دل ما عاشق half life رو نشکنه
  ممنون که این مطلبو خوندید

  0
  0